Zahájení cvičebního roku 2011/2012

Sestry a bratři,

dva měsíce volna jsou za námi a každý z nás si je užil po svém.
Někteří byli v zahraničí, jiní poznávali krásy a zajímavosti naší vlasti, třeba jako deset členek z oddílu Věrná garda, jež již druhým rokem navštívily Český ráj. Další nejeli nikam a podnikali cyklistické vyjížďky po okolí. Pro ostatní bylo cílovou stanicí jezero nebo zahrádka.

Ať už jste prázdniny strávili jakkoli, utekly jako voda a máme je za sebou. Předpokládám, že jste si všichni dostatečně odpočali a načerpali hodně nových sil do právě zahájeného cvičebního období 2011/2012, ve kterém nás mimo každoroční tělocvičné akce čekají nácviky sletových skladeb na svátek sokolů – jubilejní XV. všesokolský slet, který se bude pořádat od 1.7.2012 do 6.7.2012 na stadioně Evžena Rošického v Praze na Strahově. Před touto „oslavou pohybu“ budou probíhat slety župní. Ten náš se bude konat 2. června u nás v Poděbradech.

Vítám vás tedy všechny zpět natěšené a hořící nedočkavostí k uskutečňování běžných nejen tělovýchovných aktivit. Doufám, že většina členstva se bude snažit zapojit do příprav na všesokolský slet. Ještě raději bych přivítala nové zájemce o dění v Sokole, od dětí počínaje přes mládí a střední generaci až po seniory končíce. Zkuste to s námi a uvidíte, že nebudete litovat. Věřte, že uděláte radost nejen svým cvičitelkám a trenérům, ale především sami sobě. Pokud máte zájem zúčastnit se aktivně XV. všesokolského sletu, obraťte se na tato čísla:

• děti: sestra Doležalová – 724 324 192
  • ženy: sestra Rožová – 736 440 393
  • muži: bratr Havlík – 606 299 176

Do příštího období vám všem přeji především zdraví a mnoho zdaru v sokolské činnosti.