Master Class

V neděli 20.10.2013 pořádal Český svaz aerobiku dvě soutěže cvičení podle lektora zvané   Master Class. Bohužel byla ve stejný den i čas. Náš oddíl je ale dost velký na to, abychom se takticky rozdělili a rozjeli se pro další várku medailí. V Náchodě se nejlépe vedlo v kategorii do 7let Patricii Gramanové, která si přivezla zlatou medaili. Ve stejné kategorii na 2.místě Kristýnka Mandousová a na 4.místě Nikola Dobrkovská. V kategorii Zumba mladší na 2.místě Erika Fenclová a v Zumbě starší na 2.místě Adriana Crkalová. V kategorii aerobiku 14-16let na pěkném 4.místě Betty Kárová.

Druhé město kam se vydaly pouze tři naše závodnice byl Železný brod. Zde jsme snad lepší výkon ani předpokládat nemohli. V kategorii 11-13let na 1.místě Nicola Skopalíková a na 2.místě Dominika Herzánová. Na 3.místě se umístila naše kamarádka Nela Vohradská z Fit Studia V.Barešové Čelákovice.

V kategorii 14 -16let nás reprezentovala Kateřina Martínková a přivezla stříbrnou medaili. V příloze aktuální fotky ze stupňů vítězů ze železného brodu a z Náchoda malá P.Gramanová na 1.místě.

Děkujeme za krásnou medailovou neděli. Monika Sobotková

Hexa Club a oddíl aerobiku T.J. Sokol Poděbrady

P.Gramanová 1.místo 7 let Náchod 20.10.20131.N.Skopalíková 2. D.Herzánová a 3. N. Vohradská Ž.Brod 20.0.2013

K.Martínková na 2.místě Ž Brod 20.10.2013