Aerobik Master Class

  Aerobik Master Class

Soutěž se konala v sobotu 16.11.2013 v Českém Brodě. Pořadatelem je společnost „Mistry s Mistry“ . A jde opravdu o bývalé Mistry světa ve sportovní aerobiku. V porotě i na lektorském pódiu se tak střídají  opravdu ti nejlepší . Letos si děvčata mohla zacvičit s Veronikou Šindelářovou, Pavlem Sirotem či Vláďou Valouchem. Zájem o cvičení s Mistry byl opravdu veliký. Nejvíce obsazená byla kategorie 10-12let, kde se sešlo rekordních 90 závodnic. Pro nás oddíl je velkým úspěchem, že i zde se naše 3 zástupkyně probojovaly do 20 nejlepších.Nejlépe si zde vedla Dominika Herzánová na 2.místě a Naty Vinecká na 6.místě.Ve dvacítce ještě Barbora Hrodková. Další velmi nabitá kategorie byla 7-9let, ve které soutěžilo 72 dívek. Zde se do TOP finále probojovala a na 1.místě poprvé ve svém životě stále Alžběta Hujerová a na 3.místě Nela Dobiášová. Ve finále ještě Zuzana Knoblochová a Valerie Jíchová. V kategorii 13-16let na 5.místě Betty Kárová a na 6.místě Kačka Martínková. Ve finálové dvacítce ještě Nicola Skopalíková. Další velmi úspěšnou kategorií byla ta nejmenší 5-6let, kde pro náš oddíl vybojovala svoji první zlatou medaili Julinka Vrchotová.  Děkujeme všem 21 závodnicím z našeho oddílu aerobiku T.J.Sokol Poděbrady za vzornou reprezentaci. Věříme, že i my budeme za chvíli Mistry pod vedením Mistrů.

Monika Sobotková

Domi na 2.místě v 10 - 12let

JUlinka na 1.místě 5-6et

Bety na1.místě a Nela na 3.místě v kategorii 7-9let

základní kolo 10-12let cvičí 90 závodnic, lektor p.Sirotek