Finále Miss aerobik

Ve finále Miss aerobik, které se uskutečnilo v TOP Hotelu Praha neděli 24. listopadu měl své zastoupení o oddíl aerobiku T.J.Sokol Poděbrady. V kategorii MiniMiss v šestici finalistek soutěžila , zvítězila a titul získala 9 letá Nela Dobiášová !! Děkume za výbornou reprezentaci a zveme na televizní přenos na ČT4 v úterý 26.11. od 21.30 hodin . Velkou Miss Aerobik se stala  LENKA KOCIÁNOVÁ, 19letá dívka z Břízy u Hradce Králové, studentka obchodní akademie. Viz foto níže .Monika SobotkováMiniMISS AEROBIK 2013 Nela Dobiášová

 • Vyšlo květnové vydání časopisu Sokol

  Mladí basketbalisté ze Sokola Pražského vybojovali titul mistrů republiky, rovnou tři mistrovské tituly vybojovaly týmy Sokola Příbram na mistrovství České […]

 • Master class v Kutné Hoře v sobotu 21.2.2015

  Master class v Kutné Hoře v sobotu 21.2.2015. Tradiční soutěž  Hvězdičkový aerobik, ve které sbírají body jednotlivci i kluby si […]

 • Oddíl žactva

  Náš oddíl žactva patří mezi oddíly sokolské všestrannosti. Navštěvují nás většinou žáci a žákyně od 7 – 13 let. Na […]

 • Vyšlo únorové vydání časopisu Sokol

  Příznivci sportu v únoru prožívali (většinou asi u televizní obrazovky) Zimní olympijské hry v Soči. Na čtyři stovky sokolských dětí […]