Hvězdičkový aerobik v Kutné hoře

V sobotu 23.11.2013 se konal již tradiční Hvězdičkový aerobik v Kutné hoře. Soutěž pravidelně pořádá Fit Studio Jitky Brachovcové. Na této soutěži je velmi pěkně vidět, jak se ze začínajících závodnic dokáží během půl roku vyklubat opravdové Hvězdy.Děvčata z našeho oddílu aerobiku T.J.Sokol Poděbrady závodí téměř všechny  v kategorii Hvězdy. Největší úspěch měla v kategorii 5-6let  Julie Vrchotová. Zopakovala svůj úspěch z Českého brodu a mezi 36 závodnicemi svoji kategorii vyhrála. V kategorii 11 -13let na krásném 1.místě opět Dominika Herzánová a v kategorii 14 – 16let na 3.místě Betty Kárová. Soutěže se zúčastnilo 15 dívek z našeho oddílu.

J.Vrchotová 1.místo 23.11.Vinecká, Kárová,Herzánová, Hrodková, CrkalováD.herzánová na 1.místě KH 23.11.

V neděli 24.11.2013 se konalo v Praze v Top hotelu finále soutěže Miss Aerobik. Do šestice finalistek MiniMiss do 10let se z krajských kol probojovala naše Nela Dobiášová. Ve velké konkurenci dívek si svým sportovním výkonem ve cvičení na stepech a dovednostní disciplínou získala porotce a titul MINIMISS AEROBIK 2013 vybojovala. V porotě zasedla mimo jiných také naše oblíbená Olinka Šípková, legenda aerobiku v Čechách. Moc Nelince blahopřejeme.nela po příjezdu s kolegyněni a trenérkou

Děkuji Monika Sobotková

 • Závod II.výkonnostní třídy v Ostravě

  V sobotu 21.3.2015 se naše závodnice ve sportovním aerobiku Anna Vitoušová / 2004/ zúčastnila závodu II.výkonnostní třídy v Ostravě pořádaným českým […]

 • Vyšlo lednové vydání časopisu Sokol

  „Sokol je naším přirozeným partnerem,“ říká v rozhovoru pro prosincové vydání časopisu Sokol předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval. V […]

 • Vzpomínka na Slávka Boreckého

  Brzy tomu bude rok, co své sokolíky v Poděbradech navždy opustil jejich dlouholetý starosta, Ing. Břetislav  Borecký, CSc(*4.10.1927, +21.5.2010). Slávek se dlouho […]

 • VYŠLO PROSINCOVÉ VYDÁNÍ ČASOPISU SOKOL

  Stěžejním tématem prosincového vydání časopisu Sokol je XVI. všesokolský slet 2018. Po listopadovém pracovním předvedení hromadných sletových skladeb vstoupily přípravy […]