Hvězdičkový aerobik v Kutné hoře

V sobotu 23.11.2013 se konal již tradiční Hvězdičkový aerobik v Kutné hoře. Soutěž pravidelně pořádá Fit Studio Jitky Brachovcové. Na této soutěži je velmi pěkně vidět, jak se ze začínajících závodnic dokáží během půl roku vyklubat opravdové Hvězdy.Děvčata z našeho oddílu aerobiku T.J.Sokol Poděbrady závodí téměř všechny  v kategorii Hvězdy. Největší úspěch měla v kategorii 5-6let  Julie Vrchotová. Zopakovala svůj úspěch z Českého brodu a mezi 36 závodnicemi svoji kategorii vyhrála. V kategorii 11 -13let na krásném 1.místě opět Dominika Herzánová a v kategorii 14 – 16let na 3.místě Betty Kárová. Soutěže se zúčastnilo 15 dívek z našeho oddílu.

J.Vrchotová 1.místo 23.11.Vinecká, Kárová,Herzánová, Hrodková, CrkalováD.herzánová na 1.místě KH 23.11.

V neděli 24.11.2013 se konalo v Praze v Top hotelu finále soutěže Miss Aerobik. Do šestice finalistek MiniMiss do 10let se z krajských kol probojovala naše Nela Dobiášová. Ve velké konkurenci dívek si svým sportovním výkonem ve cvičení na stepech a dovednostní disciplínou získala porotce a titul MINIMISS AEROBIK 2013 vybojovala. V porotě zasedla mimo jiných také naše oblíbená Olinka Šípková, legenda aerobiku v Čechách. Moc Nelince blahopřejeme.nela po příjezdu s kolegyněni a trenérkou

Děkuji Monika Sobotková

 • Krojovaní muži

  Muži z oddílu sokolské všestrannosti se předvedli v historických i moderních krojích a ukázali, že v Poděbradech Sokol stále žije! […]

 • ZÁPIS ze 6. schůze výboru TJ konané dne 19.12.2016

  Přítomni: Ing. Smejkal Radek, Obr Jiří, Fingerová Lucie, Mgr. Szabóová Monika, MUDr. Zmeškal Miroslav, Doležalová Věra, Rožová Markéta, Monika Sobotková, […]

 • Vyhlášení Ankety o nejlepšího Sportovce Nymburska 2013

  V úterý 4.2.2014 na Slavnostním večeru k vyhlášení Ankety o nejlepšího Sportovce Nymburska 2013 byly na 3.místě v kategorii mládežnických týmů […]

 • ME v Karlových Varech

   Dobrý den, velmi ráda bych se Vám pochlubila úspěchem naší odchovankyně Aničky Vitoušové. Možná si ještě někteří naši fanoušci vzpomenou, […]