Hvězdičkový aerobik v Kutné hoře

V sobotu 23.11.2013 se konal již tradiční Hvězdičkový aerobik v Kutné hoře. Soutěž pravidelně pořádá Fit Studio Jitky Brachovcové. Na této soutěži je velmi pěkně vidět, jak se ze začínajících závodnic dokáží během půl roku vyklubat opravdové Hvězdy.Děvčata z našeho oddílu aerobiku T.J.Sokol Poděbrady závodí téměř všechny  v kategorii Hvězdy. Největší úspěch měla v kategorii 5-6let  Julie Vrchotová. Zopakovala svůj úspěch z Českého brodu a mezi 36 závodnicemi svoji kategorii vyhrála. V kategorii 11 -13let na krásném 1.místě opět Dominika Herzánová a v kategorii 14 – 16let na 3.místě Betty Kárová. Soutěže se zúčastnilo 15 dívek z našeho oddílu.

J.Vrchotová 1.místo 23.11.Vinecká, Kárová,Herzánová, Hrodková, CrkalováD.herzánová na 1.místě KH 23.11.

V neděli 24.11.2013 se konalo v Praze v Top hotelu finále soutěže Miss Aerobik. Do šestice finalistek MiniMiss do 10let se z krajských kol probojovala naše Nela Dobiášová. Ve velké konkurenci dívek si svým sportovním výkonem ve cvičení na stepech a dovednostní disciplínou získala porotce a titul MINIMISS AEROBIK 2013 vybojovala. V porotě zasedla mimo jiných také naše oblíbená Olinka Šípková, legenda aerobiku v Čechách. Moc Nelince blahopřejeme.nela po příjezdu s kolegyněni a trenérkou

Děkuji Monika Sobotková

 • Krajské přebory mladších žákyň – Rakovník 2.1.2016

  Věra Franeková, se jako jediná členka oddílu stolního tenisu, vypravila hájit barvy TJ Sokol Poděbrady na Krajské přebory mladších žákyň […]

 • 3.kolo Bohemia Aerobik Tour

  3.kolo Bohemia Aerobik Tour  18.4.2015 v Jičíně  si 83 děvčat z oddílu aerobiku T.J.Sokol Poděbrady přivezlo zlaté medaile. Všechny poděbradské […]

 • Noc sokoloven 22.9.2017

  Noc sokoloven se letos uskutečnila v pátek 22. září. Po celé České republice se k této akci připojilo více jak […]

 • Stolní tenis

  Krásný dárek pod stromeček nadělilo oddílu stolního tenisu TJ Sokol Poděbrady družstvo dorostenců, ve složení : Honza Votík, Jarda Bartoš, […]