M-Team Cup

30.11.2013.
V sobotu pořádal DDM Jižní město svoji tradiční soutěž M-Team Cup. Jsou to vlastně dvě soutěže v jeden den. Dopoledne se konalo cvičení podle lektora zvané Master Class. V této soutěži patří závodnice našeho oddílu aerobiku T.J.Sokol Poděbrady ke špičce v republice a to potvrdily i zde. V kategorii nejmenší 5-6let si tentokrát bramborovou za čtvrté místo přivezla Julinka Vrchotová a 6.místo Broňa Hrubá. V kategorii 7-9let startovalo tentokráte 85 závodnic a to více nás těší, že do patnáctičlenného finále se probojovalo 7 našich závodnic. V této kategorii na 1.místě Nela Dobiášová – úřadujícví MiniMiss aerobik a na čtvrtém místě Barunka Jirečková. V kategorii 10 – 12let na 4.místě Dominika Herzánová a na 6.místě Barbora Hrodková. V 13 a více let na 6.místě Nicola Skopalíková. Soutěž byla poslední v tomto roce a tak se na ní sešlo nejvíce závodnic z celé republiky, jen  náš oddíl reprezentovalo 21 děvčat.
V odpoledních hodinách se konala soutěž jednotlivců a mini týmů ve sportovním aerobiku. I zde se soutěž ještě dále rozděluje na začínající závodnice tzv. basic a pokročilé závodnice tzv.profi. Zde jsme měli tři želízka v ohni. V kategorii 11-13let Basic soutěžilo celkem 9 závodnic. Na krásném 1.místě naše Barbora Hrodková a na 4.místě Emma Melicharová. V kategorii 11-13let Profi předvedla nejlepší výkon naše Dominika Herzánová a porazila tak svoji kamarádku Nelu Vohradskou z Aerobik Studia V.Barešové Čelákovice. Na 3.místě Denisa Machovcová z BAZ Centra Hradec Králové.
Bylo to krásné zakončení sezony 2013 a již nyní se začínáme připravovat na novou, která pro nás začíná 11.1.2014. Děkujeme Vám za přízeň. V příloze fotografie z akce. Další fotografie z akcí a soutěží též na našich stránkách www.hexaclub.cz.

Monika Sobotková

zleva 2.místo NelaV. 1.místo Domča H. 3.místo MachovcováM - Team SA 30. 11. 2013_18Nelča 1Baru 4OLYMPUS DIGITAL CAMERADomča Vpress close M - Team SA 30. 11. 2013_05

 • Čtyři životní lásky Míly Boreckého

  Poděbradský rodák Míla Borecký prožil ve svém životě čtyři lásky „jako řemen.“Nádherným způsobem mu zaplnily život. Pravda, intenzita jejich prožívání […]

 • VYŠLO PROSINCOVÉ VYDÁNÍ ČASOPISU SOKOL

  Stěžejním tématem prosincového vydání časopisu Sokol je XVI. všesokolský slet 2018. Po listopadovém pracovním předvedení hromadných sletových skladeb vstoupily přípravy […]

 • Nové logo oddílu sportovní gymnastiky

  Konec minulého roku oddílu sportovní gymnastiky přinesl i nové logo. Všem trenérům se již objevilo na nových soupravách a určitě […]

 • Provedená údržba v roce 2013

  Revize Revize komínů 2 465 Revize  kotlů 7 163 Revize hasicích přístrojů 2 178 Revize TV nářadí 6 600 Revize  […]