Novoroční soutěžní Aerobic Master Class.

V neděli 26.1.2014 se v Praze konal Novoroční soutěžní Aerobic Master Class. Soutěž pořádalo Fit Studio Kamily Šebíkové . Na soutěž se opět sjelo v každé věkové kategorii kolem 80 závodnic, v kategorii 7-8let jich tradičně bylo nejvíce a to 106. Ve všech kategoriích  si naše závodnice z T.J.Sokol Poděbrady oddílu aerobiku vybojovaly místo ve finálových skupinách A, tedy v nejlepších 20 .

V nejmladší kategorii 5 – 7let na krásném 2.místě Patricie Gramanová a na 3.místě Julie Vrchotová. Ve finále i Niki Dobrkovská, Broňa Hrubá a Františka Procházková.V kategorii 8 – 10let jsme měli ve finále A  celkem 7 závodnic a nejlépe si vedla Nela Dobiášová na 5.místě. V kategorii 11 – 13let na 2.místě Dominika Herzánová a finále i Barbora Hrodková. V této kategorii na 1.místě naše soupeřka a kamarádka Nela Vohradská z Čelákovického klubu V.Barešové. Kategori 14 – 16let vyhrála s přehledem naše Kateřina Martínková a Betty Kárová na 3.místě. V kategorii dospělích do 26let na 3.místě Simona Sluťáková. Toto byl poslední závod , kde se soutěžilo podle věkových kategoriích roku 2013 .Od příštího se většina závodnic posune o kategorii výše a tak všem přejeme úspěšný přechod do nového soutěžního roku 2014. Medailistkám moc blahopřejeme. Monika Sobotková..v příloze 6 fotografií. další vždy v naší fotogalerii :

http://www.hexaclub.cz/fotogalerie/26-01-2014-p   raha-novorocni-master-class

Hexa Club
a oddíl aerobiku T.J. Sokol Poděbrady

1.K.Martínková 3.místo B.Kárová  - 26.1.Praha MCS.Sluťáková 3.místo dospělí 26.1.142,místo Dominika 1.Místo nela V. 26.1.Praha MCB.Kárová v akci