Master Class Praha

V sobotu 8.2.2014 se v Praze konal Soutěžní Master Class pořádaný Českým svazem aerobiku. Soutěže se zúčastnilo 22 našich závodnic. Nejlepší umístění jsme dosáhli v kategorii 8-10let, kde se z celkového počtu startujících 58 probojovalo do finálové patnácky sedm našich závodnic. Nejlépe si vedla Barunka Jirečková na 1.místě, Erika Fenclová na 2.místě a na 5. místě Alžběta Hujerová. Ve všech dalších věkových kategoriích jsme měli své zástupkyně ve finále.

V neděli 9.2.2014 pořádal sportovní klub Fit For You  v Kralupech nad Vltavou další ze serie závodů Hvězdičkový aerobik. I zde jsme měli své zástupkyně. Nejlepší umístění v kategorii 7-8let bylo 2.místo pro Patricii Gramanovou a v kategorii 9-10let si 1.místo vybojovala Alžběta Hujerová . V příloze fotografie z obou akcí. Děkujeme našim aktivním závodnicím a rodičům za účasti v soutěžích v obou víkendových dnech. Monika Sobotková

zleva 1.místo Jirečková, 2.místo Fenclová,5.místo Hujerová 8.2.14 Praha s lektorem kat. 8-10let A.Bedrnová 5let v akci 8.2.Praha

 • Žij pohybem a Mistry s Mistry v Praze

  Dobrý den, posílám informace z T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku. V sobotu 12.3.2016 si nejstarší děvčata z našeho oddílu zkrátila pobyt na […]

 • VYŠLO ÚNOROVÉ VYDÁNÍ ČASOPISU SOKOL

  Ve svém únorovém vydání pokračuje časopis Sokol v představování skladeb pro XVI. všesokolský slet 2018 – v rozhovorech je přibližují […]

 • Master Class

  Master Class V neděli 20.10.2013 pořádal Český svaz aerobiku dvě soutěže cvičení podle lektora zvané   Master Class. Bohužel byla ve stejný […]

 • Českobrodská soutěž

  Dobrý den, ráda bych Vás informovala o víkendových závodech v aerobiku. V sobotu se v Českém brodě konala Českobrodská soutěž […]