Hvězdičkový aerobik v Kutné Hoře

. V neděli 16.2.2014 se konal již tradiční Hvězdičkový aerobik pořádaný Fit Studiem  Jitky Brachovcové  . Na této soutěži mají šanci zacvičit si a uspět i začínající závodnice. Děti jsou rozděleny do kategorií Hvězdičky – začínající a Hvězdy –  pokročilejší. Navíc závodnice sbírají body pro svůj klub. Nejúspěšnější klub bude oceněnen na další soutěži. V celkovém součtu bodů TopTen jsme zatím na stříbrné příčce ! Na tuto soutěž vyrazilo 20 poděbradských závodnic / část na skupinovém snímku /.  Nejúspěšnější děvčata si přivezla krásné medaile. V nejmladší kategorii 5 letých na 1.místě Elisavet Sádlová, v kategorii 7-8 let Hvězdičky na 1.místě Aneta Zárubová a na 2.místě Beáta Horáková. V kategorii 7-8let Hvězdy na 2.místě Julie Vrchotová a na 3.místě Patricie Gramanová. V kategorii 9-10let Hvězdy na 3.místě Nela Dobiášová a v 11 – 13let na 2.místě Dominika Herzánová.  Děkujeme za reprezentaci našeho oddílu. Děkujeme za vzornou reprezentaci!.Monika Sobotková

A.Hujerová při cvičení 9-10let 16.2.14. KH B.Horáková 2.místo v a E.Sádlová 1.místo v kategorii 5-6let P.Gramanová při cvičení 7-8let 3.místo KH 16.2.14