Bohemia Aerobic Tour

Informace  o dalším ročníku soutěže v pódiových skladbách aerobiku Bohemia Aerobic Tour. Tato soutěž začínala před 8 lety jako Poděbradská brána v naší poděbradské hale Bios.  Nyní je součástí Tour 5 měst nazvané Bohemia Aerobic Tour .Z kapacitních důvodů jsme soutěž museli přemístit do Sportovního Centra v Nymburce. Soutěž vyvrcholí finálovým závodem, který bude letos v Kutné Hoře 31.5.2014. Po loňském úspěchu našich závodnic bychom i letos své tituly  chtěli obhájit. Letošní první kolo soutěže pořádá právě náš oddíl aerobiku T.J.Sokol Poděbrady za podpory města Poděbrady . Srdečně vás zveme na neděli 30.3.2014 do Sportovním centru Nymburk.

Monika Sobotková

 • Závody Malého Team Gymu 2013 – malá oblast Čechy

  V sobotu 9.11.2013 se mezi soutěžící v Malém TeamGymu oficiálně zařadilo i družstvo z TJ Sokol Poděbrady. Tým, skládající se […]

 • Českobrodská soutěž

  Dobrý den, ráda bych Vás informovala o víkendových závodech v aerobiku. V sobotu se v Českém brodě konala Českobrodská soutěž […]

 • MASTER CLASS

  V neděli 2.3.2014 se v Praze konal postupový soutěžní master class. Postupový proto, že z této soutěž mohou závodnice postoupit […]

 • Anička Vitoušová 3.místo v AE

  Dobrý den, ráda bych informovala o dnešním velkém úspěchu naší závodnice Aničky Vitoušové. Z dnešního soutěže ve sportovním aerobiku Fisaf […]