Další postupové kolo soutěže SAMC – Master class

V pátek 4.4. se konalo další postupové kolo soutěže SAMC – Master class, který pořádá Český svaz aerobiku. Soutěž byla sice v pátek odpoledne, ale ani to neodradilo naše závodnice, které se ještě chtěly nominovat na květnové Mistrovství České republiky. 5 děvčátek v kategorii 8-10let se umístilo téměř neskutečně !

Na 1.místě Barunka Jirečková, na 2.místě Anetka Sluťáková, 3.místo Anička Vitoušová, 4.místo Dominika Braunová a na 6.místě Terezka Róthová . Všech 5 se tak přidalo k dalším 11 postupujícím z pražského kola .25.5.2014 budeme mít tak 16 děvčat z našeho oddílu na MČR Master Class v Praze.

Další den v sobotu 5.4.2014 se konalo v Jičíně 2.kolo soutěže v pódiových skladbách aerobiku Bohemia Aerobic Tour. Ani v tento den jsme domů nepřijeli s prázdnou! Přivezli jsme 75 zlatých medailí. Všechny naše týmy ve svých kategoriích předvedly nejlepší výkony a po právu zvítězily.
Tato soutěž pokračuje dalšími 3 koly  / Náchod, Kutná Hora,Hradec Králové /a vyvrcholí v Kutné Hoře 31.5.2014, kde bude finále pro ty nejlepší týmy. Děkuji za přízeň Monika Sobotková

Falcon Mini ZUmba a Falcon ZUmba 2014 1.místo Jičín 5.4.2014 Námořnický bál a Bollywood Dancers 1.místo - 5.4.2014 s trenérkou