Závodní víkend v aerobiku

Soutěže byly 4 v 1 jeden víkend. Hned v sobotu 26.4.2014 se konalo v Kutné Hoře již 4.kolo republikové soutěže Bohemia Aerobic Tour. Do této Tour jsme letos připravily 5 soutěžních týmů. V tomto soutěžním kolo startovalo celkem 150 týmů z celé republiky a naše týmy opět zazářily. Všechny skladby přivezly zlaté medaile. Letušky v katgeorii 7-8let komerční aerobik, Námořnický bál 8 – 10let ATS, Bollywood Dancers 14 – 16let ATS a oba naše Zumbové týmy !  A pokračujeme dále v naší „snové sezoně“ !

Druhý den v neděli 27.4.2014 pořádal stejný klub z Kutné Hory , Fit Studio Jitky Brachovcové Velkou cenu Kutné Hory. V dopolední části soutěže soutěžily děti v kategorii master class, cvičení podle lektora . Odpoledne patřilo soutěži jednotlivců ve sportovním aerobiku. Z obou soutěží jsme si opět přivezli krásná umístění. Nejlepší  v dopolední části master class v kategorii 7 – 8let na 2.místě Patricie Gramanová a na 3.místě Julie Vrchotová. V odpolední části sportovní aerobik A  – 11 -13let na 2.místě Barbora Hrodková, sportovní aerobik B- 11 – 13let 3.místo Emma Melicharová.  V kategorii 14 – 16let sportovní aerobik A krásné 1.místo Kateřina Martínková a sportovní aerobik B  na 2.místě Betty Kárová.

Největším vrcholem byla pro náš oddíl  nedělní soutěž v Lounech, kde se konal závod II.výkonnostní třídy ve sportovním aerobiku. Pořadatelem je Český svaz aerobiku. V této soutěži jsme měli jedinou závodnici, za to ale tu nejlepší. Z 28 dívek ve věku 11 – 13let po prvním i druhém soutěžním kole na 1.místě naše Dominika Herzánová. Blahopřejeme a Dominice moc úspěch přejeme. Svědomitá příprava a jí  přinesla tento úspěch. Držíme palce i Kateřině Martínkové, která se poprvé představí 10.5.2014 v Havlíčkově Brodě na soutěži I.výkonnostní třídy ve sportovním aerobiku 14 – 16let.

Děkujeme za přízeň. Monika Sobotková

26.04.2014 Kutná Hora BAT Letušky s Pavlínou D.Herzánová Louny 27.4.