Perníková Kopretina v Pardubicích

Sezona pro naše závodnice T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku vrcholí. V sobotu 17.5.2014 jsme se zúčastnily tradiční soutěže Perníková Kopretina v Pardubicích. Tuto soutěž  v podiových skladbách pořádá náš velký konkurent Alfa Fitness Pardubice. Naše čtyři týmy se ve velké konkurenci opět neztratily. Přivezly jsme 4x zlato!. Tentokráte i naše nejmladší letušky zabojovaly a přivezly vytoužené zlaté medaile a velkou perníkovou kopretinu. Námořnický bál s přehledem zvítězil o 20 bodů a oba naše zumba týmy – Falcon Mini Zumba  a Falcon ZUmba 2014 opět nenašly přemožitele. Skladba Bollywood Dancers pro marodku tentokrát nestartovala , šetří síly na MČR.

V ten samý den se konal závod ČSAE II.výkonnostní třída ve sportovním aerobiku. Zde soutěžila naše Dominika Herzánová v kategorii 11 _ 13 let. Ve velké konkurenci 32 závodnic přivezla tentokrát skvělé 6.místo.

V neděli 18.5.2014 se konal letní Párty aerobik v Kutné Hoře. V dopolední soutěži Master Class jsme měli opět 20 našich závodnic. Nejlepší umístění bylo v kategorii 7 – 8let 3.místo Julie Vrchotová, 9 – 10let na 3.místě Nela Dobiášová, 11 – 13let na 2.místě Dominika Herzánová, 14 a více let na 2.místě Simona Sluťáková a na 3.místě Betty Kárová.

V odpolední části soutěže jednotlivců ve sportovním aerobiku v kategorii 8 – 10let na 1.místě Anička Vitoušová a na 2.místě Nela Dobiášová. Celou soutěžní sezonu od září až po tento závod organizátoři sčítaly body za umístění klubů i jednotlivců a tak na závěr soutěže vyhlásily náš T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku na 2.místě hned za pořádajícím klubem Fit Studio JB Kutná hora . Na 3.místě Fit Studio D Praha. Děvčata přivezla za svoje účasti a získané body krásný pohár a plnou tašku sladkostí.

Děkujeme za zájem Monika Soboktová

Letušky Kopretina 1.místo Mini ZUmba v akci Námořníci v akci