Mistrovství České republiky ATS, master Class v Praze, 27 stříbrných medailí.

V sobotu 24.5. se konala soutěž v pódiových skladbách Chodovské berušky v Praze. Na tuto soutěž jsme připravily všech 5 našich týmů. Opět jsme se s veselou náladou vrátili domů . Skladba letušky přivezla stříbrné medaile, Námořnický bál také stříbrné. Oba naše týmy Zumbistek opět na prvních místech . Náš skvělý tým Bollywood Dancers  požádal o přeřazení do starších kategorie aby zkusil větší konkurenci a také přivezl opět 1.místo.

Druhý den 25.5.2014se konal v Praze Na Petřinách konal Mistrovství české rpubliky v Aerobic Team Show. V této soutěži jsme měli dva zástupce. V kategorii 8-10let tým Námořnický bál bojoval naprosto skvěle. Po prvním kole byl na 1.místě, bohužel po kole druhém se stejným počtem bodů ale horším rankingem rozhodčích si děvčata přivezla krásné stříbrné medaile . Tým Bolywood Dancersv kategorii 14 – 16let i přes menší únavová zranění vybojoval také krásné druhé místo. Takže historický úspěch našeho oddílu, přivezly jsme 27 stříbrných medailí z MČR.

V odpoledních hodinách pokračovalo MČR soutěží jednotlivců cvičením podle lektora tzv. master class. Zde jsme měli ve všech věkových kategoriích 16 zástupkyń. V základních kolech zde cvičilo vždy kolem 60 závodnic. Nejlépe se nám vedlo v kategorii 8 – 10let, kde si ve finálové patnáctce zacvičila Nela Dobiášová a Erika Fenclová vybojovala krásné 5.místo . V kategorii 11 – 13let si ve finále zacvičila Dominika Herzánová.

Byl to jeden z posledních a velmi náročných víkendů. Velmi děkujeme dětem za snahu a rodičům za podporu a výborné fanouškovské zázemí při každém našem závodě. Poslední letošní soutěží bude finále Bohemia Aerobic Tour v sobotu 31.5.2014, kam všechny naše týmy postoupily z prvních pozic .Věříme , že i odtud budu psát jen samé nejlepší výsledky.

Monika Sobotková