Přebor župy v sokolské všestrannosti 2014

Sportovní gymnastika a šplh

V sobotu 26. dubna 2014 jsme v naší sokolovně uspořádali župní přebor sokolské všestrannosti.
Závod dopadl velmi dobře jak po organizační stránce, tak i umístěním našich závodnic a závodníků.

Plavání

Druhou soutěží župního přeboru v sokolské všestrannosti byl závod v plavání. Ten se uskutečnil v sobotu 10. května 2014 v Kutné Hoře a poděbradský Sokol byl opět úspěšný jak v ženských, tak mužských kategoriích.

Atletika

Třetím pokračováním župního přeboru v sokolské všestrannosti byla lehká atletika. Závod se uskutečnil v neděli 11. května 2014 v Kolíně a po jeho ukončení následovalo vyhlášení výsledků nejen lehké atletiky, ale i celé všestrannosti. Také zde jsme se prezentovali úspěšně a díky tomu se mnozí reprezentanti TJ Sokol Poděbrady probojovali na přebor ČOS.
Více najdete na stránkách SG