Vyšlo květnové vydání časopisu Sokol

Mladí basketbalisté ze Sokola Pražského vybojovali titul mistrů republiky, rovnou tři mistrovské tituly vybojovaly týmy Sokola Příbram na mistrovství České republiky v TeamGymu Junior, brněnský šermíř Choupenitch vyhrál bez jediné porážky silně obsazený mezinárodní turnaj v Brně, Česká obec sokolská vyhlásila své nejúspěšnější sportovce – to jsou některé příklady ze života v Sokole v uplynulém měsíci. A zapomenout nelze ani na kulturu – v Boskovicích se konala národní přehlídka pěveckých sborů a v Přerově na přehlídce Loutkářské Letnice vyčarovávali loutkoherci úsměvy na tvářích dětí… Zkrátka, je toho hodně, co se v Sokole za měsíc událo. O těchto i mnoha dalších akcích se můžete více dovědět v květnovém elektronickém vydání časopisu Sokol, které právě vyšlo.

Květnové vydání časopisu Sokol ve formátu PDF ke stažení zde.