Dragonfest 2014 – opět prvenství

Účast týmu GYMNASTIKA SOKOL PODĚBRADY na nymburském Dragonfestu (závodu dračích lodí) v kategorii MIX (min 6 žen v posádce) se pomalu stává každoroční tradicí. I letos jsme se rozhodli vyzkoušet, jak obstojíme my gymnasté v tomto týmovém sportu. A tým jsme natolik silný, že jsme se probojovali až do finále, kde byl náš čas nejrychlejší, a obhájili jsme jím první místo z minulých let. Je to již naše čtvrté prvenství v řadě.

Za velký úspěch považujeme i fakt, že s naším výkonem bychom směle obstáli i v kategorii OPEN, kde posádku tvoří většinou jen muži. Naší finálovou jízdou jsme totiž překonali i finálové časy této kategorie. Velmi nás těší i velká účast na těchto závodech, vždyť letos se zúčastnilo celkem 31 týmů, z toho 20 v naší kategorii MIX.

7. 6. 2014 naši posádku tvořili :  Jiří Souček, Vojta Beneš, Miroslav Zmeškal, Pavel Fliedr, Patrik Havel, Jan Mejzr, Martin Křena, Pavel Švimberský, Filip Šmejkal, Mikoláš Prokůpek, Martin Macháček, Josef Svoboda, Radek Smejkal, Martin Szabó, Monika Szabóová, Veronika Szabóová, Hana Zdobinská, Anička Zmeškalová, Michaela Weigeltová, Martina Mejzrová, Aneta Vosejpková, Tereza Peroutková, Daniel Szabó (bubeník)

Video finálové jízdy: https://www.youtube.com/watch?v=2qMNQ2IL8LE&index=28&list=PLFA46FE0C58D07AB2

Autorka textu: Veronika Szabóová

Dragonfest 2014 (1) Dragonfest 2014 (3) Dragonfest 2014 (16) Dragonfest 2014 (18) Dragonfest 2014 (19) Dragonfest 2014 (21) Dragonfest 2014 (22)

  • PF 2014
  • Časopis sokol únor 2016

    V únorovém elektronickém vydání časopisu Sokol patří k dominantním tématům zpravodajství z šibřinek, které jsou pokračováním tradice založené před 151 […]

  • Úspěšná sobota aerobiku

    Dobrý den, ráda bych Vás informovala o úspěšné sobotě 17.10.2015 pro náš oddíl aerobiku T.J.Sokol Poděbrady. V tento den jsme […]

  • ZÁPIS ze 2. schůze výboru TJ konané dne 22. 2. 2016

    Přítomni: Ing. Smejkal Radek MUDr. Zmeškal Miroslav, Obr Jiří, Mgr. Szabóová Monika, Mgr. Doležalová Věra, Fingerová Lucie, Rožová Markéta, Monika […]