Závody v Kutné Hoře v aerobiku

Dobrý den,

po čase se opět oývám abych informovala o první podzimní soutěži, které se zúčastnilo 25 děvčat z našeho oddílu aerobiku T.J.Sokol Poděbrady. Soutěž pořádalo Fit studio Jitky Brachovcové v Kutné hoře v sobotu 4.10.2014.  Soutěžilo se ve cvičení podle lektora nazvané Hvězdičkový aerobik master class. Tentorkát jsme měli zastoupení i v úplně nejmladší kategroii 3 až 5 let, kde si poprvé zacvičily naše nejmladší holčičky Laura Gramanová a Emma Langrová  – vybojovovala 4.místo . V dalších kategoriích jsme měli vždy alespoň jednu medailovou pozici. V kategorii 6 letých si po serii bramborových míst z jarní sezony přivezla svoji  první stříbrnou medaili  Anetka Bedrnová, měla z ní opravdu velikou radost – na fotce v příloze. V kategorii 7 – 8let na krásném 3.místě Patricie Gramanová a ve  finálové patnáctce Julie Vrchotová, Nikola Dobrkovská, Anetka Škaloudová a Ema  Hrabáková. V kategorii 9 – 10let jsme měli dokonce dvě medailové pozice . Na 1.místě Nela Dobiášová a na 3.místě Erika Fenclová, ve finále Anetka Sluťáková, Betty Hujerová a Anička Vitoušová. V kategorii 11 – 13let nenašla soupeřku Dominika Herzánová a přivezla si medaili za 1.místo, Bára Hrodková ve finále. V nejstarší věkové kategorii nad 14 let si skvělým výkonem zasloužila vítezství Simona  Sluťáková a 3.místo Betty Kárová. Děkujeme všem za vzornou účast a sportovního ducha hned při prvním závodě sezony. Blahopřejeme medailistkám, finalistkám i  děvčatům, startujícím na své první soutěži či v kategoriích “ hvězdičky“, která je určena pro začínající závodnice.

Děkuji Monika Sobotková

Domča H. 1.místo kat.7-8let finalistky a P.Gramanová 3.místo kategorie 7-8let v akci - uprosted J.Vrchotová N-Dobiášová 1.místo E.Fenclová 3.místo zleva 3. B.Kárová a 1.S.Sluťáková