Mistrovství světa ve sportovním aerobiku

V minulém týdnu se v Praze konalo Mistrovství světa ve sportovním aerobiku. Tuto událost si samozřejmě nemohly nechat ujít i naše závodnice v tomto odvětví. Do pozdních nočních hodin v pátek 24.10. fandily nejen českým závodnicím, ale i zahraničním vzorům. Jednou z nich je Austarlanka Allira Bull, která na pražském MS zvítězila v kategorii žen. Na snímku A.Vitoušová, D.Herzánová a K.Martínková s mistryní světa Allirou Bull.

V sobotu 25.10.2014 se konala v Chrudimi soutěž Chrudimský Master Class. Na soutěž se opět sjelo v každé věkové kategorii kolem 60 závodnic. Nejlépe si v soutěži vedla Patricie Gramanová, která v kategorii 6 – 8let zvítězila. Zbytek naší výpravy tentokrát bez medailových pozic , ale ve finálových patnáctkách jsme zastoupení měly vždy. – foto druhá příloha.

V neděli 26.10.2014 v Kutné Hoře – Malíně konalo oblastní kolo Miss Aerobik a Dance. Naše závodnice tradičně rády bojují o blýskavé korunky a tak se k dalším postupující Kristýnce Mandousové / postoupila již z Plzně / přidala tentokrát i Julinka Vrchotová v kategorii Mini Miss na 3.místě a v hlavní kategorii Miss postoupila z 1.místa naše Simona Sluťáková. Děvčatům budeme držet palce do letního finále a věříme, že i potřetí v řadě zůstane korunka MiniMiss 2015 u nás v T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku. Obě naše závodnice v třetí příloze.

Děkuji za zájem Monika Sobotková

Gramanová 1.místo Chrudim 6.místo Vrchotová Vitoušová, Herzánová a Martínková s mistriní světa 2014 ve sportovním aerobiku Allirou Bull Austrálie