Českobrodský master class

V sobotu 1.11.2014 se konal v Českém brodě tradiční Českobrodský master class, který pořádá pod názvem Mistry s Mistry bývalý mistr světa ve sportovní aerobiku Jakub Strakoš . Na soutěži se každý rok v pozici lektorů alespoň jeden z mistrů vždy objeví, tentokrát si s  těmi nejstaršími zacvičil Vladimír Valouch. V této soutěži jsme měli v každé věkové kategorii několik zástupců. V té úplně nejmladší se představil poprvé na soutěži 4letý Jan Bedrna a spolu se Sofií Gramanovou si odvezli medaile alespoň za účast. V další kategorii 6. letých na krásném 2.místě Anetka Bedrnová, ta si přivezla stříbrnu medaili a dětské kolo ! V kategorii 7 – 8let opět na 2.místě členka našeho oddílu Patricie Gramanová, ve finálové 15 i Nikola Dobrkovská, Julie Vrchotová ,Beáta Horáková a Klárka Spáčilová. Musíme dodat že , tentokrát zde soutěžilo kolem 90 dětí v každé kategorii.V další věkové kategorii 9 -11let ve finálové 20 Nela Dobiášová, Anna Vitoušová a Betty Hujerová. V kategorii 12 – 14 let na 4.místě Dominika Herzánová , ve finále Barča Hrodková.V kategorii 15 – 25 let  na 3.místě Kateřina Martínková a ve finále i Betty Kárová.

V dalším týdnu 8.11.2014 se konal závod 1.výkonostní třídy ve sportovním aerobiku na Kladně. Tohoto závodu se v kategorii juniorek 14 – 16let zúčastnila poprvé naše zkušená závodnice Kateřina Martínková. Naším cílem bylo postoupit do finálové šestky, to se podařilo a Katřina si přivezla diplom za 6.místo . Moc blahopřejeme a jsme rádi, že se náš oddíl dopracoval již na nejvyšší úroveň i v tomto odvětví aerobiku .

Ve stejný den v sobotu 8.11.2014 se v Pardubicích konalo další postupové kolo Miss Aerobik a Dance. Naše závodnice opět nepřijely domů z prázdnou a všechny postoupily do finálového kola, které bude v únoru v Praze. Nejlépe si vedla Nela Dobiášová, která si přivezla stříbrnou korunku z kategorii 11 – 13let. Postup do hlavní soutěže si přivezla i Anetka Bedrnová, Zdenina Vrzáčková a Adriana Crkalová. Děkuji za přízen Monika Sobotková, T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku

Monika Sobotková

a oddíl aerobiku T.J. Sokol Poděbrady

K.Martínková I.VT SA 8.11.Kladno nejmladší závodníci J.Bedrna a S.Gramanová Nela Dobiášová 7.11. Miss pardubice 11 - 13let 2.místo radost z pohybu S.Gramanová 4 roky