Vyšlo prosincové vydání časopisu Sokol

Poslední tištěné vydání roku 2014 přináší aktuální zpravodajství, jako například o podzimním jednání Výbrou ČOS či dekorování sokolského praporu Čestnou stuhou Hradní stráže, o dění v sokolských župách, jednotách a oddílech, tak řadu dalších informací – ohlédnutí za úspěšným mezinárodním seminářem PaCH 2014, o pokračujících přípravách na světovou gymnaestrádu v Helsinkách. Úspěšný šavlový trenér Michal Roček se v rozhovoru netají, že chce svého svěřence přivést do kvalifikace na olympijské hry a Jiří Kubička se zamýšlí nad významem Sokol Grand Prix pro sportovní gymnastiku. Zajímavé články přináší časopis o historii – pokračování článku Sokol a italské legie ve Velké válce a vzpomínku na první iniciativy k znovu obnovení Sokola. Se zajímavým podnětem ke spolupráci Sokola a výtvarníků přichází v rozhovoru akademický malíř Zdeněk Netopil.
Časopis ve formátu PDF ke stažení zde.