Pomalu se rozbíhá sezona aerobiku v novém roce

Dobrý den, po čase se opět ozývám. Pomalu se rozbíhá sezona v novém roce. zatím. Soutěže v podiových skladbách začínají v polovině března a tak zatím naše závodnice pilně trénují i na soutěžích master class. V sobotu 7.2.2015 pořádal sportovní klub Sportýna Praha soutěž Aerobic Cup v Praze Petřinách. V kategorii do 7 let si tam s chutí zacvičila Laura Gramanová. V kategorii 8 – 9let si krásné 3.místo přivezla Julie Vrchotová. Nejúspěšnější byly naše závodnice v kategorii 10 – 11 let, kde si největší zlatý pohár přivezla Alžběta Hujerová a stříbrný Anetka Sluťáková.

Ve stejném čase na druhém konci Prahy probíhalo semifinálové kolo Miss Aerobik . Soutěže se vždy ráda zúčastňuje naše již zkušená „misska“ Nela Dobiášová. Dařilo se ji skvěle i mezi strašími kolegyněni. Postoupila do deseti členného finále Miss Aerobik v kategrii kadet , tj.11 -13let. Do červnového finále ji držíme palce.

Děkuji  Monika Sobotková

..naše závodnice mají radost z pohybu - Laura Gramanová

 • VYŠLO LEDNOVÉ VYDÁNÍ ČASOPISU SOKOL

  S novým rokem přichází letošní první elektronické vydání časopisu Sokol s novým miniseriálem rozhovorů s autorkami a autory hromadných skladeb […]

 • HAMR-Braník 6. 2. 2016

  V sobotu 6. 2. 2016 jsem se účastnili turnaje v Praze na Hamrech. SINGL ZAČÁTEČNÍCI 32 ÚČASTNÍKŮ 2.   Mikoláš […]

 • Finále soutěže Bohemia Aerobic Tour

  Dobrý den, ráda bych Vás informovala o víkendových úspěších naše oddílu T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku a také o finále soutěže Bohemia Aerobic Tour, […]

 • ZÁPIS ze 4. schůze výboru TJ konané dne 28.8.2017

  Přítomni: Ing. Smejkal Radek, Monika Sobotková, Obr Jiří, Fingerová Lucie, Mgr. Szabóová Monika, Doležalová Věra, Rožová Markéta, hosté: Ing. Jan. […]