Valentýnský aerobik master class

Valentýnský aerobik master class, který pořádal sportovní klub FIT FOR YOU v Kralupech nad Vltavou. Soutěž se konala v sobotu 14.2.2015 za účasti 12 poděbradských závodnic. V kategorii nejmladší 3 – 4roky si nejlépe vedla na 3.místě naše Kačenka Děčková, startovala na své první soutěži. V kategorii 5 – 6let již zkušená závodnice Anetka Bedrnová na 3.místě. V kategorii 7 – 8let nám již cinklo první zlato a to zásluhou Patricie Gramanové a v další kategorii 9 – 10let to cinklo podruhé zásluhou Nely Dobiášová. V této kategorii jsme měli i stříbrnou a tu přivezla Betty Hujerová. Všechny závodnice našeho oddílu aerobiku T.J.Sokol Poděbrady cvičily v nejlepších A kategoriích, kam postupuje  prvních 15 z celkového počtu startujících.

Děkujeme za skvělou „valentýnskou reprezentaci „. Monika Sobotková

17.2.2015 Kralupy - 1.místo Dobiášová 2.místo Hujerová 4.místo Rothová

 • Tříkrálový aerobik

  Dobrý den, přeji krásný začátek roku 2016 . S novým rokem se opět ozývám, abych informovala o úspěších našich závodnic z T.J.Sokol […]

 • Chotěbořský Master Class

  Dobrý den, posílám informace ze dvou soutěžních víkendů T.J. Sokol Poděbrady oddíl aerobiku. V sobotu 21.11.2015 se v Chotěboři konal Chotěbořský […]

 • MČR ve sportovním aerobiku a fitness v Plzni

  Dobrý den, ráda bych informovala o dalších úspěších závodnic našeho oddílu T. J. Sokol Poděbrady.  V sobotu 7.10. 2017 naše […]

 • Valentýnský aerobik

  Dobrý den, po čase se opět ozývám a posílám informace z víkendových soutěží, kterých se zúčastnila děvčata z T.J.Sokol Poděbrady […]