Vyšlo únorové vydání časopisu Sokol

Letošní rok je pro ČOS ve znamení několika výročí – v lednu uplynulo 25 let od znovuobnovení Sokola, v květnu si připomeneme 90 let od otevření Tyršova domu a začátkem července tomu bude 25 let, co se v Paríži konal 7. slet pořádaný Ústředím československého sokolstva v zahraničí, na němž se po dlouhé vynucené přestávce sešli, a to i při společném veřejném cvičení, českoslovenští a zahraniční sokolové. Těchto událostí se na svých stránkách dotýká i únorové elektronické vydání časopisu Sokol: sokolové z Lyse nad Labem vpomínají na dobu, kdy se v únoru 1990 znovu obnovovala jejich tělocvičná jednota, výročí Tyršova domu připomíná Rok sokolské architektury a editorial přichází s výzvou pro pamětníky – přímé účastníky pařížského sletu k zasílání svých vzpomínek na tuto událost.
Únorové vydání se samozřejmě věnuje i dalším tématům – ať již je to přebor ČOS v TeamGymu Junior, přeborům ČOS v běhu na lyžích, ve volejbale, úspěchům sokolských sportovců v různých soutěží, své místo zde má rovněž metodický materiál.
Únorové vydání časopisu naleznete ke stažení zde.

 • Běh starosty města Poděbrady

  12.4.2014 – běh pana starosty – děvčata do 12let a na bedně členbky našeho oddílu 1.Anežka Procházková, 2.místo Andrea Štěpánková […]

 • ZÁPIS ze 6. schůze výboru TJ konané dne 1.12. 2014

  ZÁPIS ze 6. schůze výboru TJ konané dne 1.12. 2014 Přítomni: Ing. Smejkal Radek, MUDr. Zmeškal Miroslav, Obr Jiří, , […]

 • Vánoční vystoupení aerobiku

  Srdečně Vás všechny zveme na vánoční vystoupení v pondělí 19.12.2016 od 16 hodin ve velkém sále naší Sokolovny.  Děti z […]

 • Chotěbořský Master Class

  Dobrý den, posílám informace ze dvou soutěžních víkendů T.J. Sokol Poděbrady oddíl aerobiku. V sobotu 21.11.2015 se v Chotěboři konal Chotěbořský […]