Vyšlo únorové vydání časopisu Sokol

Letošní rok je pro ČOS ve znamení několika výročí – v lednu uplynulo 25 let od znovuobnovení Sokola, v květnu si připomeneme 90 let od otevření Tyršova domu a začátkem července tomu bude 25 let, co se v Paríži konal 7. slet pořádaný Ústředím československého sokolstva v zahraničí, na němž se po dlouhé vynucené přestávce sešli, a to i při společném veřejném cvičení, českoslovenští a zahraniční sokolové. Těchto událostí se na svých stránkách dotýká i únorové elektronické vydání časopisu Sokol: sokolové z Lyse nad Labem vpomínají na dobu, kdy se v únoru 1990 znovu obnovovala jejich tělocvičná jednota, výročí Tyršova domu připomíná Rok sokolské architektury a editorial přichází s výzvou pro pamětníky – přímé účastníky pařížského sletu k zasílání svých vzpomínek na tuto událost.
Únorové vydání se samozřejmě věnuje i dalším tématům – ať již je to přebor ČOS v TeamGymu Junior, přeborům ČOS v běhu na lyžích, ve volejbale, úspěchům sokolských sportovců v různých soutěží, své místo zde má rovněž metodický materiál.
Únorové vydání časopisu naleznete ke stažení zde.

 • Uzavření tělocvičny

  Z důvodu rekonstrukce osvětlení ve velkém sále bude od 29.6.2015 uzavřena naše sokolovna. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 • Stolní tenis

  Krásný dárek pod stromeček nadělilo oddílu stolního tenisu TJ Sokol Poděbrady družstvo dorostenců, ve složení : Honza Votík, Jarda Bartoš, […]

 • Team Cup

  Dobrý den, ráda bych Vás poslala informace z neděle 15.11.2015. V tento den se konala v Praze 4 ve zbrusu nové […]

 • Pozvánka na odpoledne s Tomášem Pavelkou

  Pozvánka na odpoledne s Tomášem Pavelkou, věnovanému dětem a přátelům TJ Sokol Poděbrady 01.07.2014 18:36 Zveme všechny hráče, trenéry, děti, […]