Informace o aktivních jarních prázdninách závodnic T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku

Hned první prázdninový víkend se vydalo 12 děvčat na postupový  FISAF Master Class do Prahy.  Hned 9 jich rovnou postoupilo na květnové Mistrovství republiky. V kategorii 8 – 10 let si náramně vedla Julie Vrchotová / 8 let bude teprve v srpnu / a tuto nabitou kategorii vyhrála. Z třetího místa postoupila Barunka Dvořáková a z finálové patnáctky postoupila též Nikola Dobrkovská a Beáta Horáková. V kategorii 11 – 13let se do postupující patnáctky dostala Anna Vitoušová, Tereza Róthová, Betty Hujerová a Sára Štěpánková. V nejstarší kategroii nad 17 let si postup z prvního místo užila Simona Sluťáková.

V ten samý den se konalo Miss Aerobic Tour 2015 v Blansku. Jako úřadující Miss 2014 tam svou solovou sestavu v rámci Tour předvedla Erika Fenclová / na snímku /. Do Blanska si také – jen tak – odskočila Nela Dobiášová, přivezla si 1.místo v aerobiku a 3.místo v zumbě.

O víkendu, kdy jarní prázdniny končili si někteří cestou z hor zaskočily do Kladna, kde se konalo další postupové kolo Master Class . Tři závodnice si zde vybojovaly postup na MČR. V kategorii 8 – 10 let ze 3.místa postupuje Patricie Gramanová a z finále Kristýnka Mandousová. V kategorii 11 – 13let postoupila Aneta Sluťáková. Zatím máme tedy 12 závodnic na MČR a věříme , že i z dalších kol jich několik přibude. Druhý den v neděli 8.3.2015 si udělali výlet do Šumperka Mandousovi a Fenclovi. Oběma rodinám se výlet zdá se vydařil. Erika Fenclová si přivezla vítězství v kategorii kadet . Kristýnka Mandousová si přivezla zlatou korunku MINI MISS  a postoupila do finále v této kategorii. Budeme mít tedy  želízko v ohni do květnového finále a věříme, že v této kategorii přivezeme vítězství opět do Poděbrad