Sezóna se nám rozjela na plné obrátky

V sobotu 14.3.2015 se  děvčata z T.J.Sokol Poděbrady se skladbou Mini Chicas jako první tým zúčastnil soutěže Žij pohybem v Praze. Patnáct našich nejmladších zumbistek ve věku od 8 do 11 let zabodovalo na plné čáře  a tak si některé nejmladší členky týmu přivezly své první zlaté medaile v životě. Byl to nezapomenutelný zážitek.

Další den se v Praze na Petřinách probíhala soutěž v pódiových skladbách Aerobic Team Show , kterou pořádal Český svaz aerobiku Fisaf. Do soutěže jsme přihlásily zatím jen dva naše týmy .V kategorii 11 – 13let nás reprezentoval čtrnáct děvčat se skladbou Šamanky a v kategorii 14 – 16let  šestnáctka Disco Divas. Všechny skladby z dílny choreografky Pavlíny Vosejpkové se napoprvé líbily natolik, že máme hned 30 zlatých medailí. / na snímku oba týmy s trenérkami M.Sobotkovou, S.Sluťákovou a P.Vosejpkovou. /

Po celý víkend v Praze na Petřinách probíhala i soutěž jednotlivkyň ve sportovních aerobiku. Nejúspěšnější byla v kategrii 11 – 13let Anna Vitoušová, která si jako čerstvě jedenáctiletá přivezla stříbrnou medaili z celkového počtu startujících 34.

První soutěžní jarní víkend byl tedy velmi úspěšný – 45x zlato a 1x stříbro a věříme, že máme našlápnuto  na úspěšnou  sezónu !

Děkujeme Monika Sobotková

15.3.15 šamanky a Disco Divas + trenérky