Jarní pohár a Bohemia Aerobic Tour

Dobrý den…sezóna pódiových skladeb je v plném proudu.O víkendu se děvčata z T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku zúčastnila hned dvou soutěžích. V sobotu 28.3.2015 se v Praze konal Jarní pohár . Soutěž pořádal DDM Jižní město. Ke své první soutěži nastoupila naše nejmladší děvčata se skladbou Mořský svět aneb Hledá se Nemo  a hned to dalo na bronzové medaile! Starší zkušenější Šamanky v kategorii 11 – 13let přivezly medaile stříbrné a nejstarší šestnáctka Disco Divas v kategorii 14 – 16let vybojovala zlaté medaile. Mini Chicas – malé zumbistky  – zlaté.

Druhý den 29.3.2015  se konalo první kolo soutěže Bohemia Aerobic Tour v Náchodě. Na tuto soutěž jsme vezli 6 skladeb. Hned z rána nastoupil zbrusu nový  tým v kategorii pro nás nové  Fitness tým. Skladba Fierce Five ve složení B. Kárová, B. Hrodková, E.Melicharová, N.Vinecká a N.Kartochvílová si při svém prvním startu vybojovala zlaté medaile ! Další skladby byly neméně úspěšné. Mořský svět aneb Hledá se Nemo se snažil tak moc, že se od soboty vylepšil hned o dvě umístění a přivezl si zasloužené zlaté medaile. Šamanky i přes neúčast „hlavní  Šamanky “ N.Dobiášové si udržely stříbrné i v neděli. Disco Divas na bronzové příčce. Mini Chicas opět zlaté a poprvé se představilo i 15 náctiletých zumbistek se skladbou Falcon Girls a byly také zlaté. Za víkend jsme se tak obohatili o 82 zlatých, 26 stříbrných a 32 bronzových medailí !!!

Děkujeme všem závodnicím, rodičům, trenérkám a hlavně choreografce Pavlíně Vosejpkové, která každým rokem přijde z řadou krásných a nápaditých choreografií. Již teď se začíná celý oddíl připravovat na vrchol sezony 12.4.2015. 2.kolo Bohemia Aerobic Tour ve Sportovním Centru Nymburk,soutěž, kterou již poněkolikáté pořádá náš oddíl a samozřejmě  Vás srdečně zveme  !!!!

Monika Sobotková

Divas Praha 28.3.15

Divas Praha 28.3.15 (2) nymburk