Bohemia Aerobic Tour

V neděli 12.4.2015 oddíl aerobiku T.J.Sokol Poděbrady uspořádal 2.kolo soutěže v pódiových skladbách aerobiku  Bohemia Aerobic Tour. Soutěž již po čtvrté v řadě pořádáme z kapacitních důvodů ve Sportovním centru Nymburk .Bohemia Aerobic Tour má pět soutěžních kol v různých městech, šestý závod je finále, kam postupují jen ty nejlepší týmy. Soutěž je celorepubliková a každým rokem závodníků přibývá. V letošním roce bylo do Nymburka přihlášeno 160 týmů tj. 1678 závodníků. Nakonec týmů startovalo pouze 146, ale tentokrát nás nemocnost tolik nemrzela, i tak byl závod od 8,30 až do 20 hodin. Soutěž se vydařila, vše proběhlo hladce a „doma“ zůstalo 78 zlatých a 5 stříbrných. Všechny naše soutěžní týmy v kategorii ATS – 8 – 10 let Mořský svět aneb Hledá se Nemo!, 11 – 13let šamanky , 14 – 16 let Disco Divas ve svých kategoriích nenašly přemožitele. Dance týmy ovládly v kategorii 8 – 13let naše Mini Chicas a v kategorii nad 14 let Falcon Girls. Stříbrné medaile si ve velké konkurenci vybojoval náš nový pětičlenný Fitness tým Fierce Five. Děkujeme závodnicím i rodičům za vzornou reprezentaci, spolupráci a nejstarším děvčatům z oddílu za pořadatelskou pomoc během celého dne.

Velké díky patří městu Poděbrady za každoroční finanční podporu, bez které bychom tak velký závod zřejmě nedokázali uspořádat a udržet na špičkové úrovni.

V příloze pouze jedna foto Disco Divas v akci – další fotky úschovnou.

Níže odkaz na stránky BAT – kde jsou všechny informace o soutěži včetně výsledků.

Děkujeme za zájem Monika Sobotková

Šamanky 1.místo Mořský svět aneb Hledá se nemo! 1.místo Mini Chicas 1.místo Fierce Five 2.místo Falcon Girls 1.místo Dance týmy 1.mýsto Bohemia Aerobic Tour NBK 12.4.2015 - Disco Divas ATS týmy 1.místo