Bohemia Aerobic Tour

V neděli 12.4.2015 oddíl aerobiku T.J.Sokol Poděbrady uspořádal 2.kolo soutěže v pódiových skladbách aerobiku  Bohemia Aerobic Tour. Soutěž již po čtvrté v řadě pořádáme z kapacitních důvodů ve Sportovním centru Nymburk .Bohemia Aerobic Tour má pět soutěžních kol v různých městech, šestý závod je finále, kam postupují jen ty nejlepší týmy. Soutěž je celorepubliková a každým rokem závodníků přibývá. V letošním roce bylo do Nymburka přihlášeno 160 týmů tj. 1678 závodníků. Nakonec týmů startovalo pouze 146, ale tentokrát nás nemocnost tolik nemrzela, i tak byl závod od 8,30 až do 20 hodin. Soutěž se vydařila, vše proběhlo hladce a „doma“ zůstalo 78 zlatých a 5 stříbrných. Všechny naše soutěžní týmy v kategorii ATS – 8 – 10 let Mořský svět aneb Hledá se Nemo!, 11 – 13let šamanky , 14 – 16 let Disco Divas ve svých kategoriích nenašly přemožitele. Dance týmy ovládly v kategorii 8 – 13let naše Mini Chicas a v kategorii nad 14 let Falcon Girls. Stříbrné medaile si ve velké konkurenci vybojoval náš nový pětičlenný Fitness tým Fierce Five. Děkujeme závodnicím i rodičům za vzornou reprezentaci, spolupráci a nejstarším děvčatům z oddílu za pořadatelskou pomoc během celého dne.

Velké díky patří městu Poděbrady za každoroční finanční podporu, bez které bychom tak velký závod zřejmě nedokázali uspořádat a udržet na špičkové úrovni. 

V příloze pouze jedna foto Disco Divas v akci – další fotky úschovnou.

Níže odkaz na stránky BAT – kde jsou všechny informace o soutěži včetně výsledků.

Děkujeme za zájem Monika Sobotková

http://bohemiaaerobictour.cz/termin/

Šamanky 1.místo Mořský svět aneb Hledá se nemo! 1.místo Mini Chicas 1.místo Fierce Five 2.místo Falcon Girls 1.místo Dance týmy 1.mýsto Bohemia Aerobic Tour NBK 12.4.2015 - Disco Divas ATS týmy 1.místo