3.kolo Bohemia Aerobik Tour

3.kolo Bohemia Aerobik Tour  18.4.2015 v Jičíně  si 83 děvčat z oddílu aerobiku T.J.Sokol Poděbrady přivezlo zlaté medaile. Všechny poděbradské skladby pod vedením choreografky Pavlíny Vosejpkové , Mořský svět aneb Hledá se Nemo!, Šamanky , Disco Divas ,Fierce Five, Mini Chicas, Falcon Girls nenašly přemožitele ve svých kategoriích. V příloze fotografie děvčat při vyhlášení výsledků Aerobik Team Show , kdy nervozita stoupá a na druhé fotce nový Fitness tým Fierce Five s trenérkou Pavlínou Vosejpkovou ve složení Natálie Vinecká, Betty Kárová, Natálie Kratochvílová, Lenka Novotná a Emma Melicharová, tentokrát také zlatý ! ……Děkujeme za zájem.

Monika Sobotková

nervozita při vyhlášení výsledků..Jičín 18.4.2015

 • Nová sprcha

  Na začátku prázdnin proběhla totální rekonstrukce spodní sprchy ve velkém sále. Zde je pár obrázku jak to probíhalo.

 • Oddíl předškolní děti

  Náš oddíl předškolních dětí patří mezi oddíly sokolské všestrannosti v Sokole Poděbrady. Navštěvují nás většinou děti od 4 – 7 let, ale […]

 • HAMR-Braník 6. 2. 2016

  V sobotu 6. 2. 2016 jsem se účastnili turnaje v Praze na Hamrech. SINGL ZAČÁTEČNÍCI 32 ÚČASTNÍKŮ 2.   Mikoláš […]

 • Bohemia Aerobic Tour v Hradci Králové

  V neděli 3.5.2015 se konalo poslední 5.kolo soutěže v pódiových skladbách aerobiku. V tomto kolo soutěže jsme měly jen 5 […]