v Hradci Králové se konala soutěž II. výkonnostní třídy ve sportovním aerobiku Fisaf

Ve sváteční den 8.5.2015 se v Hradci Králové konala soutěž II. výkonnostní třídy ve sportovním aerobiku Fisaf. V kategorii 11 – 13let za náš oddíl soutěžila Anna Vitoušová a Barbora Hrodková . Obě děvčata v tomto závodě zlepšily své výkony a tak Anička přivezla v konkurenci 35 děvčat krásné 6.místo. Barče postup mezi 15 nejlepších ještě nevyšel, ale věříme , že na poslední soutěži této sezony 7.6.2015 v Mladé Boleslavi již vyjde.

O dalším víkendu v sobotu 16.5.2015 jsme se opět vydaly na soutěž v pódiových skladbách aerobiku. Soutěž se konala v Pardubicích pod názvem Perníková kopretina. Pořádal jí klub Alfa Fitness Pardubice. Soutěž  měla výbornou atmosféru, náš velký fanklub všech 6 poděbradských týmů povzbuzoval ze všech sil / v příloze fotka /. I zde jsme mohli slavit nádherná  umístění všech týmů. Fitness tým Fierce Five v kategorii 14 – 16let na 1.místě s vůbec nejvyšším bodovým oceněním ze všech Fitness týmů. V kategorii Aerobic Team Show / ATS / náš nejmladší tým Mořský svět aneb Hledá se Nemo! vybojoval 1.místo. Děvčata zacvičila snad svůj životní výkon, který nejen nás trenérky dojal k slzám.. opravdu ani jedné ze 16 děvčat  nebylo co vytknout . Druhý ATS tým Šamanky přivezl medaile stříbrné, o jediný bod před domácím týmem. Disco Divas opět zlaté ! Naše Zumbistky v sezoně ještě nezaváhaly, takže Mini Chicas a Falcon Girls slavily také zlaté medaile !!

Jsme moc pyšné na naše závodnice, týden po týdnu se zlepšují , někdy i krušné tréninky jsou rázem zapomenuty a užívají si svoji „slávu“ . Po takové úspěšné soutěži máme zase  chut´ do další práce, která má smysl. Ještě nesmím zapomenout na rodiče, bez kterých by opravdu naše úspěchy nebyly úplné , letos máme opravdu  „velký fanklub“ .

Děkujeme  . Monika Sobotková a tým trenérů – Pavlína Vosejpková, Alena Bedrnová a Simona Sluťáková.

p.s. Držte nám palce v sobotu 23.5.2015 budeme mít 17 x zastoupení na MČR Master Class v Praze !!!!!

šamanky v akci...16.5.2015 ..nejmladší tým ATS si užívá zlaté medaile 16.5.2015