Poslední informace o úspěších našeho oddílu aerobiku T.J. Sokol Poděbrady v této sezóně.

V Sobotu 23.5.2015 se konala v Praze soutěž Žij pohybem. Na této soutěži startovaly naše oba zumbové týmy. Mini Chicas i Falcon Zumba potvrdily své kvality i na jiném typu soutěže a s jinými soupeři a opět přivezly zlaté medaile !

V neděli 24.5.2015 se v Praze Petřinách konalo mistrovství České republiky Master Class – tj. cvičení podle lektora. Mistrovství se zúčastnilo 18 našich závodnic. Ve velmi nabitých kategoriích se sešla opravdová špička v tomto druhu aerobiku a tak již velikých úspěchem bylo dostat se ze základního kola o stu závodnicích do finálové patnáctky. V kategorii 8 – 10 let jsme měli nejlepší umístění 5.místo Barunky Dvořákové a finálovou účast Julinky Vrchotové. V kategorii 11 – 13 let ve finále Erika Fenclová a Betty Hujerová. Vítězkou této kategorie se stala naše odchovankyně Dominika Herzánová. Moc k úspěchu gratulujeme. V kategorii nad 17 let  byla naše Simi Sluťáková také ve finále.

V dalším týdnu jsme se opět věnovaly soutěžím v pódiových skladbách aerobiku.

V sobotu 30.5.2015 se náš nejmladší tým Mořský svět aneb Hledá se Nemo zúčastnil soutěže Chodovské berušky. Na této soutěži se sešla velmi slušná konkurence ATS týmů a o to víc cenné bylo vítězství a následná radost dětí i rodičů !

V neděli 31.5.2015 bylo nádherné finále Bohemia Aerobic Tour v Náchodě. Snad bylo nádherné i pro další týmy, pro poděbradské bylo opravdu krásným zážitkem a téměř zakončením celé sezony. Všech 6 týmů  Mini Chicas, Falcon Zumba, Mořský svět, Šamanky, Disco Divas a Fierce Five vybojovalo ve svých kategoriích prvenství a také všech 6 získalo poháry za nejvíce bodů nasbíraných v celé Tour, která probíhala postupně v Náchodě, Nymburce, Jičíně, Kutné Hoře, Hradci Králové a finále opět v Náchodě. V příštím roce je organizace na našem oddíle. Základní kolo proběhne kapacitně jistě ve Sportovním Centru. Finále se vždy zúčastní jen ty nejlepší týmy, a tak je naděje, že bychom se mohli vejít do naší poděbradské haly Bios.

Děkujeme za zájem, ještě budeme informovat o soutěžích jednotlivců sportovního aerobiku a finále ligy Žij pohybem v Kongresovém Centru v Praze.

Monika Sobotková

Disco Divas náchod BAT 2015 naše poháry BAT 2015 Chodovské berušky nemo 1.

 • Vyšlo březnové vydání časopisu Sokol

  Letošní rok si Česká obec sokolská připomíná několik výročí vztahující se k její historii – vedle již dříve a také […]

 • Výbor TJ

    Starosta Ing. Radek Smejkal 777234017 radek.smejkal@styltex.cz 1. Místostarosta (předseda odbrou sportu) MuDr. Miroslav Zmeškal  607577094  miroslav.zmeskal@seznam.cz Jednatelka Monika Sobotková […]

 • Vyšlo prosincové vydání časopisu Sokol

  „Sokol je naším přirozeným partnerem,“ říká v rozhovoru pro prosincové vydání časopisu Sokol předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval. V […]

 • Okresní přebory žactva 2015 – AFK Nymburk ve stolním tenise

  V Nymburce se dne 14.11.2015 konaly okresní přebory mladších žáků, starších žáků a žákyň. Věra splnila papírové předpoklady a ve […]