informace ze závěrečných soutěží této sezony T.J. Sokol Poděbrady oddíl aerobiku.

V sobotu 6.6.2015 se v Kralupech nad Vltavou konala soutěž Kralupský pohár. V dopolední části se konala soutěž typu master class, kde nás skvěle reprezentovala Zdenička Vrzáčková a přivezla 3.místo v kategorii 11 – 13 let a Jan Bedrna 3.místo v kategorii 4 – 5 let. V odpolední soutěži jednotlivců v kategorii komerční aerobik naše Veselá námořnice Anetka Sluťáková na 1.místě a v kategorii sportovního aerobiku profi 11 – 13 let na 1.místě Anička Vitoušová.

V neděli 7.6.2015 probíhala v Chrudimi  soutěž Chrudimský pohár. Program byl obdobný jako v Kralupech, dopoledne cvičení podle lektora master class a odpoledne soutěže jednotlivců. V dopolední části jsme měli tentokrát mnohem větší zastoupení i přes velká vedra.

V kategorii 7 – 8let na 1.místě Julie Vrchotová a na 2.místě Bára Dvořáková . V kategorii 9 – 10 let na 1.místě Kristýnka Mandousová, v kategorii

11 – 13let na 1.místě Erika Fenclová a na 3.místě Simona Sluťáková v kategorii nad 17 let. V odpolední soutěži jednotlivců komerční aerobik

11 – 13let Anetka Sluťáková jako Veselá námořnice na 1.místě. V kategorii sportovní aerobik Julinka Vrchotová na 2.místě, Erika Fenclová na 1.místě a Nela Dobiášová na 2.místě.

V neděli 7.6.2015 se v Mladé Boleslavi zúčastnila soutěže II,VT ve sportovním aerobiku Anička Vitoušová a Barbora Hrodková. Anička tentokrát na 9.místě.

Další víkend byl opět náročný. V sobotu 13.6.2015 se naše malé zumbistky zúčastnily finále soutěže Žij pohybem v Kongresovém centru v Praze. Tentokrát bojovaly nejen o zlaté medaile, ale také o ligový pohár pro vítěze. V celé soutěžní sezoně ani jednou nezaváhaly a tak ani zde nebylo pochyb o jejich prvenství. Opět přivezly zlaté medaile  i zlatý pohár. Mini Chicas se tak staly naší nejúspěšnější soutěžní skladbou a děvčata si své vítězství náležitě užila / foto /  ! Na této soutěži také startoval poprvé náš premiérový fitness tým Fierce Five. Svoji premiéru děvčata  zvládla velmi dobře. Z devíti týmů přivezly 4.místo a nutno dodat, že místo je sice bramborové , ale umístění za děvčaty z pražských klubů, které přivezly medaile  z ME v Belgii nás tentokrát těší.

V sobotu 13.6. nás v Olomouci reprezentovala Kristýnka Mandousová v soutěži Miss Aerobik. Kristýnka postoupila do úzkého finále, bohužel titul jí unikl o vlásek.

V neděli 14.6.2015 se v Kutné Hoře konal Letní party aerobik. Tato soutěž měla již tradičně na programu dopoledne master class a odpoledne sólová vystoupení. Navíc se jednalo o poslední soutěž sezony a tak organizátoři sečetli všechny body jednotlivým klubům za účast  a umístění od září 2014  do června 2015 . Náš klub v této soutěži v konkurenci 35 klubů z celé republiky v TOP TEN přivezl stříbrný pohár !

V dopoledním masteru naše nejlepší umístění ve skupinách A: v kategorii 4 – 5 let na 1.místě Jan Bedrna, na 2.místě Laura Gramanová. V kategorii 7 – 8 let na 1.místě Julie Vrchotová, v kategorii 9 – 10let na 2.místě Kristýnka Mandousová, v kategorii nad 17 let na 2.místě Sima Sluťáková. V odpolední soutěži solistek na 1.místě Anetka Sluťáková se svoji Veselou námořnicí v kategorii komerční aerobik. V kategorii sportovní aerobik 8 – 10 let na 3.místě Julinka Vrchotová, v kategorii 11 – 13 let na 1.místě Anna Vitoušová / foto / , na 3.místě Barbora Hrodková, v kategorii 14 – 16 let na 2.místě Betty Kárová.

Děkujeme závodnicím, rodičům a trenérkám za krásné sportovní zážitky . Věříme , že naše práce přinese dětem do života nejen bojovnost a touhu po vítězství, ale také smysl pro fair play a spolupráci v kolektivu !

Monika Sobotková

Mini Chicas 13.6.2015 vítězky ligy