Vyšlo zářijové vydání časopisu Sokol

Zářijové tištěné vydání časopisu Sokol přináší informace o dění jak krátce před prázdninami, tak zprávy o aktuálním dění v Sokole začátkem září. Můžete si tak přečíst o Plzeňských slavnostech pohybu, které se uskutečnily poslední červnový víkend, nebo o významných sokolských soutěžích  konaných koncem srpna či začátkem září. Na stránkách časopisu se také poprvé můžete seznámit s podobou loga XVI. všesokolského sletu 2018. I tentokrát jsou samostatnou přílohou časopisu Vzdělavatelské listy – v tomto vydání jsou věnované architektuře sokoloven.

Časopis Sokol ke stažení zde

Vzdělavatelské listy ke stažení zde

 

 • Finále soutěže Bohemia Aerobic Tour

  Dobrý den, ráda bych Vás informovala o víkendových úspěších naše oddílu T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku a také o finále soutěže Bohemia Aerobic Tour, […]

 • HAMR-Braník 6. 2. 2016

  V sobotu 6. 2. 2016 jsem se účastnili turnaje v Praze na Hamrech. SINGL ZAČÁTEČNÍCI 32 ÚČASTNÍKŮ 2.   Mikoláš […]

 • Sokol slaví 155 let od svého založení.

  Vážené sestry a vážení bratři, úvodem Vám přeji vše nejlepší k našim společným narozeninám, protože Sokol dnes slaví 155 let […]

 • ME v Karlových Varech

   Dobrý den, velmi ráda bych se Vám pochlubila úspěchem naší odchovankyně Aničky Vitoušové. Možná si ještě někteří naši fanoušci vzpomenou, […]