Vyšlo zářijové vydání časopisu Sokol

Zářijové tištěné vydání časopisu Sokol přináší informace o dění jak krátce před prázdninami, tak zprávy o aktuálním dění v Sokole začátkem září. Můžete si tak přečíst o Plzeňských slavnostech pohybu, které se uskutečnily poslední červnový víkend, nebo o významných sokolských soutěžích  konaných koncem srpna či začátkem září. Na stránkách časopisu se také poprvé můžete seznámit s podobou loga XVI. všesokolského sletu 2018. I tentokrát jsou samostatnou přílohou časopisu Vzdělavatelské listy – v tomto vydání jsou věnované architektuře sokoloven.

Časopis Sokol ke stažení zde

Vzdělavatelské listy ke stažení zde

 

 • Závěrečný dětský turnaj v badmintonu

  Zveme všechny naše děti na závěrečný turnaj v badmintonu. dne 29. 5. 2016 v poděbradské sokolovně Budeme se těšit trenéři […]

 • Reprezentace

  V neděli 24.6. většina mužů (7) našeho oddílu zavítala do Plaňan.Zde se odehrávala Akademie k výročí založení místní jednoty a naši muži, […]

 • Výbor TJ

    Starosta Ing. Radek Smejkal 777234017 radek.smejkal@styltex.cz 1. Místostarosta (předseda odbrou sportu) MuDr. Miroslav Zmeškal  607577094  miroslav.zmeskal@seznam.cz Jednatelka Monika Sobotková […]

 • VYŠLO ČERVNOVÉ VYDÁNÍ ČASOPISU SOKOL

  V červnu a červenci si připomínáme dvě významná výročí – 135 let od I. všesokolského sletu a 100 let od […]