Úspěšná sobota aerobiku

Dobrý den, ráda bych Vás informovala o úspěšné sobotě 17.10.2015 pro náš oddíl aerobiku T.J.Sokol Poděbrady.

V tento den jsme se rozjeli ke třem různým akcím. Nejblíže to měly naše závodnice , které se zúčastnily soutěže Mistry s Mistry master class. ve velmi nabitých kategoriích se naše děvčata opět neztratila a téměř všechny postoupily do finálových patnáctek, Nejlépe si vedla v katgerioii 8 – 10let Julie Vrchotová , přivezla stříbrnou medaili a Patricie Gramanová bronzovou. V této kategorii soutěžilo 74 závodnic.

Druhá soutěž se konala v Pardubicích, postupové kolo soutěže Miss Aerobic and Dance. V této soutěži se tradičně naše děvčata umísťují na předních příčkách a ani tentokrát pravidlo neporušily. V kategorii 7 – 9 let na 2.místě a titul 1.vicemiss si přivezla Viktorka Hovorková a v kategorii 11 – 13let přivezla Alžběta Hujerová dokonce titul a korunku pro Miss Aerobik. Obě tak postupují do celostátního finálového kola.

Třetí akcí v tento den byla soutěž ve sportovním aerobiku II.výkonnostní třídy Fisaf v Ostravě. Naše Anna Vitoušová opět předvedla jeden ze svých nejlepších výkonů v sezóně a rozhodčí ji ocenily tentokráte 2.místem. Právem si tak vybojovala postup do 1.výkonnostní třídy a v sobotu 24.10.2015 tak bude bojovat na MČR v Praze.

Děkujeme všem závodnicím a rodičům za vzornou reprezentaci oddílu a města Poděbrad.

Monika Sobotková

Pardubice 17.10. Miss Aerobic and Dance Hujerová 1.místo Pardubice 17.10. Mini MIss Aerobik Hovorková 2.místo český brod 17.0. Mistry s Mistry 2. Vrchotová 3. Gramanová A.Viotušová ostrava 17.10. akce štika