Bohemia Aerobic Tour

Dobrý den,

ráda bych informovala, že v neděli 8.11.2015 proběhlo v Městské sportovní hale Bios v Poděbradech 4.postupové kolo soutěže Bohemia Aerobic Tour ve cvičení podle lektora. Zkouška na lednové finále vyšla na jedničku tzn. hala nápor 300 závodnic z celé České republiky vydržela . Nejmladší závodnice se narodila v roce 2012 a nejstarší závodnice v roce 1967.  V jednotlivých kategoriích se bojovalo o účast ve finále a ty závodnice , co již do finále postoupily se utkaly mezi s sebou .Během celého dne soutěžili postupně všechny věkové kategorie v aerobiku a poprvé se v tour představila i kategorie Zumba Show 1+1. Tuto kategorii jsme připravili pro maminky a děti, sourozence, kamarádky a pro všechny, co si chtějí zacvičit nebo zatančit . Sledovat tu radost z pohybu a dobrou náladu bylo opravdu nakažlivé a i když šlo také o medaile, tak v této kategorii to opravdu nebylo vůbec důležité.  Na pořádání soutěže se podílely nejstarší členky oddílu aerobiku T.J.Sokol Poděbrady, kolektiv trenérek a kolektiv stálých spolupracovníků. Mimo toto také většina členek oddílu soutěžila . Nejvyšší ocenění si v nejmladší kategorii do 6 let za 3.místo vybojovala Sára Jamborová. V kategorii 7 – 8let si své prvenství opět užila Julinka Vrchotová a svoji konečně „vysněnou“ bronzovou medaili vybojovala Anetka Bedrnová. V kategorii 9 – 11let na 2.místě Betty Hujerová a na 3.místě Nela Dobiášová.  V kategorii 12 – 15 let na 1.místě naše kamarádka cvičící za Aerobik Čelákovice Nela Vohradská a na 3.místě Sára Štěpánková. V kategorii 16 – 20 let na 3.místě Marie Marková a v kategorii nad 20 let na 2.místě Simona Sluťáková. Zumba Show 1+1, kterou ovládly poděbradské závodnice vyhrála dvojice Helena Kroupová a Zuzana Klikarová, 2.místo Adriana Crkalová a Viktorie Hovorková , 3.místo sestry Anetka a Simona Sluťákovy. Děkujeme všem divákům a rodičům za výbornou atmosféru při soutěži a těšíme se na 17.1.2016 kdy na stejném místě  proběhne velké finále Bohemia Aerobic Tour, my totiž v Poděbradech JEDEME NAPLNO!!!!

Monika Sobotková