Okresní přebory žactva 2015 – AFK Nymburk ve stolním tenise

V Nymburce se dne 14.11.2015 konaly okresní přebory mladších žáků, starších žáků a žákyň. Věra splnila papírové předpoklady a ve finále porazila stylově naprosto úžasnou Lucku Vydrovou, na přeborech zcela bezkonkurenční talent, trénující v takřka profesionálních podmínkách. Holky si spolu poté vystřihly čtyřhru, takže Věrka veze pro náš oddíl dva poháry vítězů okresního přeboru. Očekávali jsme boj o medaili od Erika a společně s Matějem i ve čtyřhře mladších žáků. Erik se ze mnou naprosto nepochopitelných důvodů přihlásil mezi starší žáky, kde neměl žádnou šanci na úspěch a oddíl tak přišel o další tolik důležitou psychickou vzpruhu. Reputaci maličko napravil Matěj, který se zcela neznámým klučinou pro náš oddíl vybojoval bronzový poháry ve čtyřhře mladších žáků. Všichni naši svěřenci se chovali velice sportovně a slušně, za což velice děkuji a pokud bych měl vybrat toho, kdo se mi dnes po stránce technické a bojovnosti nejvíce líbil, byl by to Honzík Mareš.

 Když jsem tedy zmínil chování, málem bych zapomněl, v herně se nacházel ještě jeden papírově nám příslušný svěřenec, Šimon Procházka. Že mne odmítl pozdravit, to mne zase tolik nepřekvapilo. Ale když v zápase s Honzíkem podváděl ve druhém setu, poslal jsem Matěje počítat, tak si třetí set dokonce „upravil“ ze stavu 7:4 pro Honzu na 4:7 pro sebe. Nad výsledkem jsme mávli rukou, protože jsme na to od něj byli zvyklí. Ostatně, jak jsem od mnoha dětí v herně zaslechl, dělá to všem a pokaždé. Jsem velmi rád, že se nás to již netýká…H.V.

Více zde: http://tj-sokol-podebrady-stoni-tenis.webnode.cz/news/okresni-prebory-zactva-2015/?fb_ref=Default