Team Cup

Dobrý den, ráda bych Vás poslala informace z neděle 15.11.2015. V tento den se konala v Praze 4 ve zbrusu nové sportovní  hale Jedenáctka soutěž M – Team Cup. Soutěž byla rozdělena na dvě části.

Dopoledne probíhalo cvičení podle lektora. V nejmladší kategorii do 6 let se na krásném 2.místě umístila Laura Gramanová. V kategeorii 8 – 10let, kde v základním kole soutěžilo rekordních 91 závodnic se do finálové 20 dostalo hned 6 našich závodnic . Své 1.místo si vychutnala Kiki Mandousová a na 5.místě Niki Dobrkovská.

V odpolední části soutěže přišly na řadu soutěže jednotlivců s vlastní skladbou. Zde jsme měly 3 zástupkyně v komerčním aerobiku pod vedením Pavlíny Hlaváčové a 3 zástupkyně ve sportovním aerobiku pod vedením Moniky Sobotkové.  V kategorii komerční aerobik 8 – 10let  na 1.místě Viki Hovorková se skladbou Zatoulaná zumbistka a na 2.místě Kiki Mandousová s Latino Dance. V té samé  kategorii, ale věkově  11 – 13let ve velké konkurenci na 1.místě Anetka Sluťáková jako Šamanka. Dařilo se nám i ve sportovním aerobiku. naše nejmladší závodnice Julie Vrchotová vybojovala zlatou medaili v katgeorii 8 – 10let, Anička Vitoušová na 1.místě a Nela Dobiášová na 4.místě v katgeorii 11 – 13let.

V příloze fotografie z obou částí soutěže…..všechny krásné…..

Děkujeme za zájem Monika Sobotková

Vrchotová v akci 1.místo Vitoušová v akci 1.místo Sluťáková v akci 1.místo naše finalistky z 91 dětí 1.místo Mandousová..zleva Gramanová, Vrchotová, Hovorková, Mandousová, Bedrnová, Dobrkovská naše solistky Mandousová v akci 2.místo Hovorková 1místo Dobiášová 4.místo A.Bedrnová v akci