VYŠLO LISTOPADOVÉ VYDÁNÍ ČASOPISU SOKOL

V listopadu se konaly podzimní sraz župních náčelníků a náčelnic, sraz župních zdravotníků, konala se pracovní porada zástupců sokolských žup… Stručné informace o jejich konání naleznete v tomto elektronickém listopadovém vydání časopisu Sokol, které právě vyšlo. Samozřejmě, že v časopise naleznete mnohé další zprávy o aktivitách České obce sokolské, žup a jednot, o úspěších sokolských sportovců. Ze zahraničí přináší informaci o zasedání Rady Světového sokolstva, které se konalo v americkém Chicagu. V tomto vydání přinášíme také dva diskusní články na téma sokolské kroje a moderní sokolské oblečení. Posledním dílem končí seriál metodických materiálů k parkouru, v listopadovém Sokolu naleznete také termínovou listinu Ústřední školy ČOS na rok 2016 a mnoho dalších zpráv.

Listopadové vydání časopisu Sokol ke stažení ve formátu PDF zde.

 • Úspěšná sobota aerobiku

  Dobrý den, ráda bych Vás informovala o úspěšné sobotě 17.10.2015 pro náš oddíl aerobiku T.J.Sokol Poděbrady. V tento den jsme […]

 • Miss Aerobik 2016 + soutěže M-team Cup

  Dobrý den, ráda bych informovala o dalších individuálních úspěších závodnic z T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku. V pondělí 14.11.2016 se v […]

 • Aerobik Master Class

    Aerobik Master Class Soutěž se konala v sobotu 16.11.2013 v Českém Brodě. Pořadatelem je společnost „Mistry s Mistry“ . A […]

 • POZVÁNKA NA VALNOU HROMADU

  Tělocvičné jednoty Sokol Poděbrady na neděli 12. 3. 2017 od 13:00 v malém sále Sokolovny PROGRAM Zahájení, volba pracovního předsednictva, zapisovatele […]