VYŠLO LISTOPADOVÉ VYDÁNÍ ČASOPISU SOKOL

V listopadu se konaly podzimní sraz župních náčelníků a náčelnic, sraz župních zdravotníků, konala se pracovní porada zástupců sokolských žup… Stručné informace o jejich konání naleznete v tomto elektronickém listopadovém vydání časopisu Sokol, které právě vyšlo. Samozřejmě, že v časopise naleznete mnohé další zprávy o aktivitách České obce sokolské, žup a jednot, o úspěších sokolských sportovců. Ze zahraničí přináší informaci o zasedání Rady Světového sokolstva, které se konalo v americkém Chicagu. V tomto vydání přinášíme také dva diskusní články na téma sokolské kroje a moderní sokolské oblečení. Posledním dílem končí seriál metodických materiálů k parkouru, v listopadovém Sokolu naleznete také termínovou listinu Ústřední školy ČOS na rok 2016 a mnoho dalších zpráv.

Listopadové vydání časopisu Sokol ke stažení ve formátu PDF zde.