VYŠLO PROSINCOVÉ VYDÁNÍ ČASOPISU SOKOL

Jaký byl pro ČOS právě končící rok a co nás čeká v roce nadcházejícím? O tom si můžete přečíst v článku starostky ČOS setry Hany Moučkové v posledním letošním tištěném vydání časopisu Sokol, které právě vyšlo. Naleznete v něm samozřejmě mnoho dalšího zajímavého čtení, jako například o oslavách 150 let Sokola v USA, o restaurování historické opony v Sokole Český Brod, nebo třeba o tom, jak atentáty v Paříži poznamenaly mistrovství světa žáků a juniorů v akrobatickém rokenrolu, a samozřejmě řadu dalších zpráv o sportovním a kulturním dění v župách a jednotách.

Prosincové vydání časopisu Sokol ke stažení ve formátu PDF zde.

  • ZÁŘIJOVÉ VYDÁNÍ ČASOPISU SOKOL S NOVOU PŘÍLOHOU

    Zářijové vydání časopisu Sokol zachycuje vedle dalšího dění v Sokole významné události z druhé poloviny září – týden akcí projektu […]

  • Nazdar Sokolové !! I vás zveme na velkolepou podívanou do Sportovního Centra Nymburk . V  neděli 12.4.2015 pořádá náš oddíl […]

  • Sponzorské balíčky
  • Bohemia Aerobic Tour – Náchod

    V neděli 13.4.2014 se v Náchodě konalo 3.kolo soutěže Bohemia Aerobic Tour. Děvčata z oddílu aerobiku T.J.Sokol Poděbrady obhajovala první […]