VYŠLO PROSINCOVÉ VYDÁNÍ ČASOPISU SOKOL

Jaký byl pro ČOS právě končící rok a co nás čeká v roce nadcházejícím? O tom si můžete přečíst v článku starostky ČOS setry Hany Moučkové v posledním letošním tištěném vydání časopisu Sokol, které právě vyšlo. Naleznete v něm samozřejmě mnoho dalšího zajímavého čtení, jako například o oslavách 150 let Sokola v USA, o restaurování historické opony v Sokole Český Brod, nebo třeba o tom, jak atentáty v Paříži poznamenaly mistrovství světa žáků a juniorů v akrobatickém rokenrolu, a samozřejmě řadu dalších zpráv o sportovním a kulturním dění v župách a jednotách.

Prosincové vydání časopisu Sokol ke stažení ve formátu PDF zde.

 • MČR ve sportovním aerobiku a fitness v Plzni

  Dobrý den, ráda bych informovala o dalších úspěších závodnic našeho oddílu T. J. Sokol Poděbrady.  V sobotu 7.10. 2017 naše […]

 • ZÁŘIJOVÉ VYDÁNÍ ČASOPISU SOKOL S NOVOU PŘÍLOHOU

  Zářijové vydání časopisu Sokol zachycuje vedle dalšího dění v Sokole významné události z druhé poloviny září – týden akcí projektu […]

 • Bohemia Aerobic Tour

  Dobrý den, posílám informaci, že v sobotu 21.10.2017 proběhlo v poděbradské sportovní hale Bios 3.kolo postupové soutěže ve cvičení podle […]

 • Závody všestrannosti 2015

  Již od ledna nacvičovali členové družstev všestrannosti sestavy, aby na závodech, které se konaly 25. dubna 2015, mohli dosáhnout co […]