Tříkrálový aerobik

Dobrý den, přeji krásný začátek roku 2016 . S novým rokem se opět ozývám, abych informovala o úspěších našich závodnic z T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku. Na první letošní soutěž jsme vyrazili v neděli 9.1.2016 . V Kutné Hoře se konal Tříkrálový aerobik, který pořádalo Fit Studio J.Brachovcové. Soutěž byla  ve cvičení podle lektora master class  a  jednotlivců se skladbami sportovního nebo komerčního aerobiku. Umístění v obou částech soutěže se sčítá a ti nejlepší pak získávájí na další soutěži Tříkrálové korunky.  Již teď už ale s určitostí víme, že nejméně 2 korunky poputují do Poděbrad. Dvě naše závodnice totiž získaly „dvojité zlato“ v masteru i v sole ! V kategorii 7 – 8let sportovní aerobik na 1.místě Julie Vrchotová a v této kategorii master class opět na 1.místě Julie Vrchotová. Soutěžilo celkem 54 závodnic. V kategorii komerční aerobik solo 11 – 13let na 1.místě Aneta Sluťáková se skladbou Šamanka a Anetka si poprvé přivezla zlato i z kategorie master class ve velké konkurenci 60 děvčat. I další děvčata si přivezla krásná umístění. V  kategorii 7-8let sportovní basic aerobik na své první soutěži Anetka Bedrnová na 2.místě  . V kategorii 8 – 10let komerční aerobik se skladbou Zatoulaná zumbistka Viktorie Hovorková na 1.místě a na 2.místě Kristýnka Mandousová se skladbou Latino dance. V kategorii 11 – 13let sportovní aerobik na 1.místě Anička Vitoušová. V nejstarší kategorii nad  20 let master class na 2.místě Simona Sluťáková. Všechny naše závodnice musíme pochválit, většina si vybojovala finálové skupiny A, tj. prvních 15. Soutěž jsme všichni brali jako výborný trénink na 17.1.2016, kdy v naší městské hale Bios proběhne finále soutěže cvičení podle lektora Bohemia Aerobic Tour, na kterou vás všichni srdečně zveme. Do finále této soutěže postoupilo z 5 postupových kol 400 dětí z celé republiky. Zacvičí si aerobik s Olinkou Šípkovou, Pavlem Sirotkem, Eliškou Strakošovou, Lucií Novákovou a  Simonou Sluťákovou . Zumbu si můžete přijít zacvičit všichni a to s Martinem Perglem a jeho dcerou. Těšíme se na Vás. Podrobněji budu informovat příští týden. Děkuji za zájem Monika Sobotková