Bohemia Aerobic Tour

Dobrý den,

ráda bych Vás informovala o soutěži Bohemia Aerobic Tour  –  republikové finále cvičení podle lektora . Soutěž pořádal T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku v neděli 17.1.2016 v Městské sportovní hale Bios. Z pěti soutěžních postupových kol , které proběhly na podzim roku 2015 se do finálového kola nominovala kolem 300 stovek dětí z celé republiky. I přes nedělní sněžení a mráz jich do Poděbrad dorazilo 262. Nejdále to měli závodnice z Brna, Plzně či Moravských Budějovic. Nejsilněji byla obsazená kategorie 9 – 11let, kde cvičilo 63 dětí. Pro finálové kolo jsme se snažili pro soutěžící zajistit opravdu jen ty nejlepší lektory a samozřejmě k tomu i patřičné ceny pro úplně všechny soutěžící. Každý tak odjel s pamětní plackou a pytlíkem bonbónů . Nejlepší dvacítka pak s míčem s logem soutěže a vítězové s medailemi, poháry a šerpami a květinou. Pro ty úplně nejmenší závodnice a dva závodníky jsme mezi dětmi v oddíle vybrali plyšová zvířátka . Hvězdou dne, na kterou jsme netrpělivě čekali byla naše nejlepší závodnice ve sportovním aerobiku a několikanásobná mistryně světa paní Olga Šípková. Nejen závodnice, které pod jejím vedením soutěžily, ale i diváky nadchla naprosto dokonalým cvičením, nápaditou sestavou a přirozeným projevem. Samozřejmostí pak byla nekonečná fronta na podpisy a fotky s „Olinkou“ . Zde odkaz na výsledkové listiny  http://www.bohemiaaerobictour.cz/vysledky-11/. Nejlepší umístění našich závodnic:

V kategorii do 6let pod lektorským vedení Simony Sluťákové na krásném 3.místě / úplně první umístění v kariéře / Anna Vaněrková r.2010 a na 5.místě Sára Jamborová. Ve finálové dvacítce ještě Ema Větrovská a Kateřina Děčková. V kategorii 7 – 8let jsme brali to nejcennější zásluhou Julie Vrchotové na 1.místě. Tato kategorie cvičily pod vedením Lucie Novákové a zde jsme měli největší zastoupení. Na 4.místě Viki Hovorková, na 5.místě Nella Pozníková , ve finálové dvacítce také Ema Hrabáková a Klárka Spáčilová. V kategorii 9 – 11let s dětmi cvičila Eliška Strakošová a nejlepší umístění bylo 4.místo pro Anetku Sluťákovou a 6.místo pro Nelu Dobiášovou. Ve finále si zacvičila Kiki Mandousová a Betty Hujerová. V kategorii 12 – 15let  byl lektorem mistr světa ve sportovním aerobiku Pavel Sirotek . Zde nás ve finále zastoupila Barbora Hrodková . Kategorie 16 až 20 let už cvičila s Olgou Šípkovou, zde na 2.místě Betty Kárová a v kategorii nad 20 let si skvěle zacvičila Síma Sluťáková a bylo z toho krásné 2.místo. V kategorii Zumba show 1+1, kterou tentokrát lektoroval Martin Pergl s dcerou  na stupních vítězů jen poděbradské závodnice .1.místo  Duo Helena Kroupová a Zuzana Klikarová, 2.místo Alena a Aneta Bedrnovy a na 3.místě Simona a Aneta Sluťákovy. Všem závodnicím děkujeme za účast a děkujeme i nejstarším členkám oddílu za pomoc při organizaci vydařené soutěže.

Děkuji Monika Sobotková

O.Šípková v Poděbrdaech (Kopírovat) akce 7 - 8let zákl.kolo (Kopírovat) kat.9 - 11 s Eliškou Strakošovou v akci (Kopírovat)

 • VYŠLO PROSINCOVÉ VYDÁNÍ ČASOPISU SOKOL

  Jaký byl pro ČOS právě končící rok a co nás čeká v roce nadcházejícím? O tom si můžete přečíst v […]

 • Oddíl žactva

  Náš oddíl žactva patří mezi oddíly sokolské všestrannosti. Navštěvují nás většinou žáci a žákyně od 7 – 13 let. Na […]

 • Anička Vitoušová 3.místo v AE

  Dobrý den, ráda bych informovala o dnešním velkém úspěchu naší závodnice Aničky Vitoušové. Z dnešního soutěže ve sportovním aerobiku Fisaf […]

 • Master Class Praha

  V sobotu 8.2.2014 se v Praze konal Soutěžní Master Class pořádaný Českým svazem aerobiku. Soutěže se zúčastnilo 22 našich závodnic. […]