Valentýnský aerobik

Dobrý den, po čase se opět ozývám a posílám informace z víkendových soutěží, kterých se zúčastnila děvčata z T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku.

V sobotu 21.2.2016 se v Kralupech konal Valentýnský aerobik. V této soutěži si nejlépe vedle Kristýnka Mandousová v kategorii 8 – 10let , přivezla si 2.místo. Druhý den se 17 závodnic z našeho oddílu vydalo na tradiční Hvězdičkový aerobik do Kutné Hory. V úvodu se rozdávaly poháry z lednové soutěže Tříkrálový aerobik, kde se sčítaly body za umístění v kategorii cvičení podle lektora a za umístění v kategorii jednotlivců sportovní nebo komerční aerobik. V kategeorii 7 letých si zlatý Tříkrálový pohár přivezla Anetka Bedrnová, v kategorii 8 letých si stejně zlatý odvezla Julie Vrchotová .

V kategorii 11 letých opět zlatý pohár pro Poděbrady přivezla Anetka Sluťáková / Vrchotová a Bedrnová na snímku /.

Dále soutěž pokračovala cvičením podle lektora. Většina našich děvčat se probojovala do finálových skupin Hvězd. V nejmladší kategorii 5 – 6let si svou úplně první zlatou medaili přivezla Anička Vaněrková, v této kategorii ve finále  na 4.místě Sára Jamborová. V kategorii 7 – 8letých  ve finále  na 5.místě Anetka Bedrnová, 9 – 10letých na 2.místě Julie Vrchotová, 4.místo Viki Hovorková, 5.místo Ema Hrabáková a finále také Bronička Hrubá. Další zlatou medaili jsme získali zásluhou Anetky Sluťákové v kategorii 11 – 12letých, zde si  5.místo vybojovala A.Vitoušová a ve finále si zasvičila i Kiki Mandousová. V kategeorii nad 17 let byla stříbrná Simona Sluťáková. Všechny další závodnice si přivezly krásná umístění v kategoriích Hvězdičky.

Děkujeme všem za reprezetaci zejména klubovou, na této soutěži se sčítají body za umístění a na konci sezony nejlepší kluby získávají ocenění.

Věříme , že nám sladká odměna a velký klubový pohár ani letos neunikne.  Děkujeme za zájem Monika Sobotková T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku

valentýnský aerobik Kralupy 21.2.16 - dolní řada 2.zleva mandousová 2.místo (Kopírovat) Kutná Hora A.Vaněrková 1.místo kat.5-6let (Kopírovat) J.Vrchotová 8 let a A.Bedrnová 7 let a tříkrálové poháry z lednového závodu (Kopírovat)