Časopis sokol únor 2016

V únorovém elektronickém vydání časopisu Sokol patří k dominantním tématům zpravodajství z šibřinek, které jsou pokračováním tradice založené před 151 roky. Čtenáři v něm ale samozřejmě naleznou řadu dalších zajímavých informací: Rozjíždí se projekt „100 sokolských keší republice“, příznivce sokolské Prodané nevěsty zřejmě potěší, že sokolové se s ní dostanou i na prkna Národního divadla, když s ukázkami z ní vystoupí na matiné v Národním divadle konaném u příležitosti 192. výročí narození Bedřicha Smetany. Cvičitele může zaujmout informace o možnosti studia na dánské sportovní akademii Gerlev. Přečíst si můžete i o tom, jak ČOS spolupracuje při soutěži základních škol a gymnázií Prahy 6 a 17 ve šplhu, nebo o únorovém pobytu v přírodě – v Orlických horách. A samozřejmě zde naleznete mnohé další zprávy z dění v sokolských jednotách a oddílech.

AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ