master class / SAMC/ v Plzni

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o radost z víkendu 27. – 28.2.2016. V sobotu se konalo postupové kolo soutěžního master class / SAMC/ v Plzni. Těchto kol se koná celkem 5 po celé republice a vždy nejlepších 15 finalistech postupuje na Mistrovství České republiky, které bude 29.5.2016 v Praze. Do Plzně se vydalo 6 našich závodnic z T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku . Všechny si postup vybojovaly. V kategorii 8 – 10let si postup z 1.místa užila Julie Vrchotová, 3.místo Viki Hovorková, 4.místo Páťa Gramanová a ve finále také Aneta Bedrnová a Broňka Hrubá. Všechny závodnice níže na fotografiích. V kategeorii 11 – 13let jsme měli pouze jednu závodnici. Kristýnka Mandousová, teprve v prosinci jedenáctiletá si svůj první start  ve starší kategorii také užila a přivezla si postup na MČR z 3.místa.  Druhý den se k těmto aktivním závodnicím přidaly další, tentokrát byl  nepostupový master class v Praze. Zde jsme měli i nejmladší závodnice v kategorii 5 – 7let , kde si   3.místo přivezla Amička Větrovská, Kačenka Děčková ve finále. V kategorii 8 – 10let  si z 52 soutěžících 1.místo opět nenechala vzít  Julie Vrchotová . V této kategorii  4.místo P. Gramanová, 6.místo N. Dobrkovská a ve finále A.Bedrnová. V kategorii 11 – 13let si diplom za 5.místo odvezla Aneta Sluťáková a ve finále si zacvičila i Kristýna Mandousová.

Děkujeme za přízeň Monika Sobotková
Plzeň 27.3. zleva č.36 B.hrubá, J.Vrchotová, A.Bedrnová vzadu 30 P.Gramanová zleva A.Bedrnová, V.Hovorková, J.Vrchotová, P.Gramanová, B.Hrubá

 • Oddíl žactva

  Náš oddíl žactva patří mezi oddíly sokolské všestrannosti. Navštěvují nás většinou žáci a žákyně od 7 – 13 let. Na […]

 • Tříkrálový aerobik v Kutné Hoře

  20 závodnic z  T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku se v sobotu 11.1.2014 zúčastnilo soutěže   . Soutěž měla opět dvě části, dopolední cvičení […]

 • Další turnaj na Hamru 14.5.2016

  Naše badmintonová mládež opět zářila na turnaj na Hamru Začátečníci 1.místo Mikuláš Dušek z 32 účastníků 4.místo Veronika Reinischová celkově […]

 • ZÁPIS ze 6. schůze výboru TJ konané dne 14.12.2015

  Přítomni: Ing. Smejkal Radek, MUDr. Zmeškal Miroslav, Obr Jiří, Mgr. Szabóová Monika, Mgr. Doležalová Věra, Fingerová Lucie, Rožová Markéta, Omluveni:     Semirádová […]