závod Mistry s Mistry

Dobrý den, posílám informace ze soutěžní soboty 5.3.2016.
V sobotu 5.3.2016 začínaly pro naše závodnice T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku jarní prázdniny. I přesto některé z nich odložily odjezd na hory, aby mohly reprezentovat náš oddíl. V Praze se konal první letošní závod Mistry s Mistry, kde jsme měli zástupkyni v kategorii jednotlivkyň ve sportovním aerobiku 6 -8let Anetku Bedrnovou. Anetka se ve své první závodní sezoně neztratila a v konkurenci 11 závodnic si přivezla bronzovou medaili. Radovala se dlouho , měla totiž ten den velmi úspěšný. Po svém sólu si zacvičila ještě podle lektora a v kategorii 8 – 10let v konkurenci 54 závodnic si vycvičila ještě jednu bronzovou medaili. / na snímku je má na krku s dráčkem od trenérky Pavlíny pro štěstí /. Další závodnice se rozjely do Mladé Boleslavi, kde se konal další postupový master class. Opět hrdě hlásíme, že dalších 7 našich závodnic postoupilo na květnové Mistrovství České republiky. V kategorii 8 – 10let si postup z 2.místa zajistila Ema Hrabáková a z 3.místa Nikola Dobrkovská. V katgeorii 11 – 13let na 3.místě Nela Dobiášová, na 5.místě Aneta Sluťáková a na MČR postupuje i Anna Vitoušová a Betty Hujerová. V kategorii 14 – 16let na krásném 3.místě Barbora Hrodková. Všem slečnám moc gratulujeme a nyní si už všichni užíváme zasloužené prázdniny !
Monika Sobotková

 • Stolní tenis

  Krásný dárek pod stromeček nadělilo oddílu stolního tenisu TJ Sokol Poděbrady družstvo dorostenců, ve složení : Honza Votík, Jarda Bartoš, […]

 • VYŠLO LISTOPADOVÉ VYDÁNÍ ČASOPISU SOKOL

  V listopadu se konaly podzimní sraz župních náčelníků a náčelnic, sraz župních zdravotníků, konala se pracovní porada zástupců sokolských žup… […]

 • Muži v Pečkách

  Muži v Pečkách   Od září oddíl mužů sokolské všestrannosti pilně trénoval k jedinému cíli – vystoupení na Akademii v […]

 • Vzpomínka na Slávka Boreckého

  Brzy tomu bude rok, co své sokolíky v Poděbradech navždy opustil jejich dlouholetý starosta, Ing. Břetislav  Borecký, CSc(*4.10.1927, +21.5.2010). Slávek se dlouho […]