Žij pohybem a Mistry s Mistry v Praze

Dobrý den, posílám informace z T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku.

V sobotu 12.3.2016 si nejstarší děvčata z našeho oddílu zkrátila pobyt na prázdninách  a  zúčastnila se své první letošní soutěže Žij pohybem Praha v pódiových skladbách.  Se svojí skladbou Charleston v kategorii Fitness Team 15 – 26let si přivezly zlaté medaile.

V sobotu 20.3.2016 se konala soutěž ve sportovním aerobiku . Zde jsme měli  naši závodnici v kategorii 7-8let Anetku Bedrnovou. V tomto druhém závodě v sérii měla již 22 konkurentek a dokázala přivést cennou bronzovou medaili.

Druhý den v neděli 21.3.2016 v Lounech probíhal závod Českého svazu aerobiku. V dopoledním bloku si v kategorii sportovní aerobik 8 – 10let přivezla  „bramborovou“ za 4.místo z 21 závodnic  Julie Vrchotová. V odpoledním bloku si zacvičil opět náš Fitness Team a tentokrát si přivezl stříbrné medaile. Tým startoval ve složení Barbora Hrodková, Betty Kárová, Emma Melicharová, Kristýna Žďárská, Natálie Vinecká, Natálie Kratochvílová, Adéla Uherková a bohužel nemocná Niki Javůrková fandila na dálku.

Rádi bychom Vás pozvali na 1.kolo soutěže v pódiových skladbách Bohemia Aerobic Tour, která proběhne v neděli 3.4.2016 ve Sportovním Centru v Nymburce. Přijďte podpořit závodnice nejen naše oddílu a zažít krásnou sportovní atmosféru . Soutěž bude probíhat od 8.30 do 18.00 hodin.

Přejeme Veselé Velikonoce !!

Monika Sobotková

A.Bedrnová 3.místo s trenérkou 20.3.2016Charleston s trenérkou Pavlínou 2.místo Louny 21.3.2016J.Vrchotová 4.místo Louny s trenérkou 21.3.2016