Český „Pohár parkinsoniků“

V sobotu 2.dubna 2016 TJ Sokol Poděbrady uspořádal další ročník Českého Poháru parkinsoniků. Akce se zcela bezvýhradně vydařila a já nejprve poníženě poděkuji všem účastníkům a doprovodu, kteří se opět sjeli z celé ČR. Jelikož se domnívám, že slova absolutně nemohou vyjádřit atmosféru a dění na turnaji, zůstanu pouze u poděkování, pokud někoho opomenu, předem se velice omlouvám. „Děkujeme starostovi města Poděbrady, panu ing. Ladislavu Langovi, za krásná slova při zahájení, děkujeme městu Poděbrady za finanční dar. Děkujeme za podporu a účast bratru Josefu Těšiteli, starostovi Tyršovy Župy Sokolské. Děkujeme za podporu firmě COLOGNIA-PRESS a.s., děkujeme poděbradským pekařům za dovoz čerstvého pečiva, mazanců a koláčů. Děkujeme Haně Zdobinské za odborný zdravotnický dohled. Děkujeme za baletní vystoupení členky Základní umělecké školy Poděbrady, děkujeme oddílu aerobiku TJ Sokol Poděbrady za dynamické skupinové vystoupení na vysoké sportovní úrovni. Děkujeme moderátorovi, panu Rudolfu Řehořkovi, zvukaři panu Karlu Blažkovi a panu Hynku Pechovi za IT služby. Děkujeme všem dobrovolníkům z řad TJ Sokol Poděbrady, dobrovolníkům z Parkinson Klubu a Svazu Postižených Civilizačními Chorobami. Děkujeme všem dárcům, kteří přispěli k velmi vydatnému občerstvení, děkujeme všem, kteří se starali o téměř sváteční hody. Děkujeme všem rozhodčím, sběračům míčků a všem bezejmenným, kteří se starali o technické zázemí turnaje. Zvláštní poděkování opět patří vrchnímu rozhodčímu turnaje, panu Františku Krejčímu a duši turnaje, jeho ředitelce, paní Ing. Jarušce Pechové, bez kterých by bylo konání turnaje de facto nemožné“…H.V.

Více zde: http://tj-sokol-podebrady-stoni-tenis.webnode.cz/news/cesky-pohar-parkinsoniku-2-4-2016/#.VwFOK2GpU5A.facebook

  • Bodovací turnaj ČR mladších žákyň – 10.10.2015 Havířov (stolní tenis)

    Věra Franeková se probojovala v Havířově do finalové šestnáctky nejlepších děvčat v ČR, stejně jako před měsícem v Praze. Blahopřejeme […]

  • Nazdar Sokolové !! I vás zveme na velkolepou podívanou do Sportovního Centra Nymburk . V  neděli 12.4.2015 pořádá náš oddíl […]

  • Noc Sokoloven – 11.09.2015

    Přijďte si vyzkoušet gymnastiku 11.09.2015 v 20:30 – 22:30 do poděbradské sokolovny.  

  • ME v Karlových Varech

     Dobrý den, velmi ráda bych se Vám pochlubila úspěchem naší odchovankyně Aničky Vitoušové. Možná si ještě někteří naši fanoušci vzpomenou, […]