Zlatý víkend aerobiku

Dobrý den,  chtěla bych se s Vámi podělit o zážitky z minulého víkendu. Začala nám hlavní závodní sezóna , na kterou se naše závodnice od září připravují. Choreografka Pavlína Hlaváčová vytvořila 5 nádherných skladeb a kolektiv trenérů Monika Sobotková, Alena Bedrnová, Simona Sluťáková , Marie Marková a fyzioterapeutka Ivana Vláčilová  se snaží děti co nejlépe připravit ke všem soutěžím.
Pro soutěže v  Aerobik Team Show máme v kategorii 8 – 10let Klaunskou Show, 11 – 13leté děvčata jsou letos Sirény a ztracený pirát. V kategorii Fitness team soutěží děvčata ve věku 14 – 16let se skladbou Charleston. V soutěži Dance Teamů máme v 8 – 10let Neon dance a nejstarší tým 15 – 20 let má skladbu s názvem Falcon Girls 2016.
V sobotu 2.4.2016 se dva týmy , které soutěží v kategeorii AerobikTeam Show vydaly na svou první soutěž do Prahy. Soutěž pořádalo DDM Jižní město a pod názvem Jarní pohár aneb Děti v akci. Oba dva týmy ve svých kategoriích jednoznačně vyhrály. Klaunská Show v kateorii 8 – 10 let profi týmy a
Sirény a ztracený pirát v kategorii 11 – 13let.
Hned druhý den v neděli 3.4.2016 náš oddíl pořádal 1.kolo Bohemia Aerobic Tour v Nymburce. Za  finančního přispění města Poděbrady jsme již poněkolikáté mohli tuto soutěž pořádat ve Sportovním Centru v Nymburce. Na soutěž přijelo 121 týmů z celé republiky, bylo to celkem 1340 závodníků. Všechny naše týmy uspěly na výbornou, hrdě hlásíme , že 72 zlatých medailí zůstalo „doma“. Soutěž se vydařila a bude se těšit na republikové finále, které letos  22.5.2016 pořádáme také u nás. Zde odkaz na výsledkovou listinu a stránky Bohemia Aerobic Tour.
V  neděli 3.4.2016 se  jedna naše závodnice ze skladby Sirény a ztracený pirát nemohla zúčastnit soutěže v Nymburce. Velmi rádi jsme ji pro tento uvolnili pro důležitý závod I.výkonnostní třídy ve sportovním aerobiku 11 – 13let . Naše Anička Vitoušová hostuje v pražském klubu Corridoor K.Strakoše a společně s Sabinou Juránkovou a Terezou Strejčovou si ze Semil přivezli 1.místo v kategorii týmů. Moc jsme si navzájem drželi palce a Anička ten zlatý víkend zakončila úplně nejlépe jak mohla. Moc děvčatům blahopřejeme!
Děkujeme za Váš zájem.
Monika Sobotková,
Chodov 2.4.16 1.místo Falcon Girls 2016 1.místo Charleston 1.místo 3.4.16 Sirény 1.místo 3.4.16 Neon dance 3.4.16 1.místo Klaunská Show 3.4.16 1.místo