Žij pohybem

Dobrý den, opět se ozývám a posílám aktuální informace z víkendu 23. – 24.4.2016.

Během víkendu děvčata z oddílu aerobiku T.J.Sokol Poděbrady zvládla 6 soutěží a přivezla si 151 medailí . Náročný víkend začal v Praze soutěží v pódiových skladbách Žij pohybem, kde se předvedla skladba Klaunská Show a Sirény a ztracený pirát  . Obě skladby si vedly na výbornou a hned  po ránu se zazlatilo. Po té se sólistky z našeho oddílu přesunuly do Kutné Hory, kde od rána probíhalo cvičení podle lektora a odpoledne soutěže jednotlivců ve sportovním a komerčním aerobiku. Dopoledne nás reprezentovaly naše nejmladší závodnice Anička Vaněrková ve finálové skupině A na 4.místě a Emička Větrovská ve finále A, Bára Komárková na 3.místě ve skupině B. Na odpolední soutěž jednotlivkyň  komerční aerobik 11 – 13let  dorazila Aneta Sluťáková se skladbou Šamanka a Kristýna Mandousová se skladbou Latino Dance. Děvčata se podělila o první dva stupínky, zlatá Anetka a stříbrná Kristýnka. V komerčním aerobiku 8 – 10let si 1.místo odvezla Zatoulaná zumbistka Viktorie Hovorková. Ve sportovním aerobiku basic 8 – 10let na 2.místě Aneta Bedrnová a ve sportovním aerobiku B Julie Vrchotová také na 2.místě. V podvečer pak náš Fitness team se skladbou Charleston zúčastnil soutěže Fisaf III.výkonnostní třídy v Praze na Petřinách . Přes velkou marodku nakonec dorazilo všech 8 závodnic a po velmi vydařeném výkonu si přivezly také zlaté medaile ! Sobotní maron ještě neskončil, protože ve večerním bloku pokračovala soutěž Žij pohybem, kde jsme měly ještě naše dva dance týmy. Mladší Neon Dance v kategeorii do 10let přivezl 1.místo a Falcon Girls 2016 startoval s trošku staršími děvčaty až do 25 let, ale přesto si přivezl 2.místo.

V neděli 24.4.2016 se konalo v Kutné Hoře 4.kolo Bohemia Aerobic Tour. Zde už v plném nasazení všech našich závodnic na jednom místě . Opět se zazlatilo ve všech kategoriích a všech našich 73 závodnic si přivezlo zlaté medaile a spousty sladkých dobrot. Moc gratulujeme a děkujeme trenérům a rodičům za podporu a doprovod po celý víkend. Monika Sobotková

Monika Sobotková
a oddíl aerobiku T.J. Sokol Poděbrady
Tyršova 23 – Sokolovna