Mistrovství republiky SAMC Fisaf

Dobrý den, ráda bych informovala o  Mistrovství republiky SAMC Fisaf , které se konala v neděli 29.5.2016 v Praze. Na MČR se z postupových kol nominovalo 13 závodnic z T.J.Sokol Poděbrady oddílu aerobiku. V kategorii 8 – 10let jsme měli 6 želízek v ohni. Ze startovního pole 87 závodnic do finálové patnáctky postoupily 4 naše závodnice Patricie Gramanová, Viki Hovorková, Ema Hrabáková a titul vicemistryně České republiky si přivezla Julie Vrchotová. V kategorii 11 – 13let si v neméně početném startovním poli  ve finálové skupině zacvičila Aneta Sluťáková a Betty Hujerová. Velmi děkujeme  všem nominovaným závodnicím za vzornou reprezentaci našeho oddílu na tomto mistrovství.  Monika Sobotková

v příloze fotky z akce
Gramanová MČR akce MČR 8-10let 2.místo Vrchotová, druhá zleva Hovorková, Hrabáková, osmá zleva Gramanová