Mistrovství republiky SAMC Fisaf

Dobrý den, ráda bych informovala o  Mistrovství republiky SAMC Fisaf , které se konala v neděli 29.5.2016 v Praze. Na MČR se z postupových kol nominovalo 13 závodnic z T.J.Sokol Poděbrady oddílu aerobiku. V kategorii 8 – 10let jsme měli 6 želízek v ohni. Ze startovního pole 87 závodnic do finálové patnáctky postoupily 4 naše závodnice Patricie Gramanová, Viki Hovorková, Ema Hrabáková a titul vicemistryně České republiky si přivezla Julie Vrchotová. V kategorii 11 – 13let si v neméně početném startovním poli  ve finálové skupině zacvičila Aneta Sluťáková a Betty Hujerová. Velmi děkujeme  všem nominovaným závodnicím za vzornou reprezentaci našeho oddílu na tomto mistrovství.  Monika Sobotková

v příloze fotky z akce
Gramanová MČR akce MČR 8-10let 2.místo Vrchotová, druhá zleva Hovorková, Hrabáková, osmá zleva Gramanová

 

 • VYŠLO LISTOPADOVÉ VYDÁNÍ ČASOPISU SOKOL

  V listopadu se konaly podzimní sraz župních náčelníků a náčelnic, sraz župních zdravotníků, konala se pracovní porada zástupců sokolských žup… […]

 • Poděbradský aerobik slaví další medaile

  Akce pořádané Českým svazem aerobiku a tance „Česko se hýbe při SAMC“ se v Náchodě zúčastnilo osm děvčat z našeho […]

 • ZÁPIS ze 5. schůze výboru TJ konané dne 16.10.2017

  Přítomni: Ing. Smejkal Radek, Obr Jiří, Fingerová Lucie, Mgr. Szabóová Monika, Rožová Markéta, Omluveni:   Semirádová Helena,  Vach Michal, , MUDr. Zmeškal […]

 • Master Class

  Master Class V neděli 20.10.2013 pořádal Český svaz aerobiku dvě soutěže cvičení podle lektora zvané   Master Class. Bohužel byla ve stejný […]